20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Netronda Atama
08 Ocak 2008 Salı 14:35

Netron'da Atama

Çatısı altındaki 7 farklı şirketle hizmet veren Netron’un Kurumsal Bilişim Çözümleri Müdürlüğü görevine atama yapıldı.

Bilişim ve eğitimin öncü firması Netron, gerçekleştirdiği projeler aracılığıyla kurumsal müşterilerine en yüksek seviyede değer yaratmak hedefiyle hareket etmeyi sürdürüyor. Netron, kurumsal müşterilerine yönelik olarak hazırladığı ve sunduğu tüm hizmetlerdeki süreçlerden sorumlu olarak Kurumsal Bilişim Çözümleri Müdürlüğüne Esra Avcı’yı atadı. Böylece Netron, hizmet verdiği firmaların tüm bilişim ihtiyaçlarına yönelik daha geniş kapsamlı ve bütünlüklü çözümler üretme hedefi doğrultusunda kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Netron Kurumsal Bilişim Çözümleri Müdürü Esra Avcı, yeni görevine ilişkin şunları söylüyor: “Netron olarak kurumsal müşterilerimiz için yüksek nitelikli projelere imza atıyoruz. Projelerimizin öncesinde detaylı analiz çalışmaları ile başlayan desteğimiz, proje sonrasında da devam ediyor. Amacımız Netron’un sahip olduğu yüksek deneyim ve bilgi birikimini kurumların bilişim ve teknoloji süreçlerine aktarmak. Bu sayede oluşturduğumuz yeni bir hizmet yöntemi ile kurumsal müşterilerimize sunduğumuz danışmanlık ve teknik destek hizmetlerimizi Netron Plus adını verdiğimiz bir paket çerçevesinde hayata geçiriyoruz. Netron Plus ile eğitim, proje danışmanlığı, workshop, teknik bilgilendirme toplantılarının yanı sıra problem çözümüne yönelik teknik destek hizmetlerimizi de ekleyerek geniş kapsamlı bir servis hizmeti sunmayı planlıyoruz. Amacımız, müşterilerimizin bilişim yapıları içerisinde birçok servisi sağlayan ve kritik olan sistemlerinin sağlıklı ve güvenilir biçimde çalışmasını mümkün kılmak. Netron Plus ile Microsoft, Cisco, Citrix uygulamalarına vereceğimiz servislerin yanı sıra gelecekte yeni hizmetlerin eklenmesi ile de farklı alanlardaki öncülük ilkemizi servis ve destek hizmetlerimizle de sürdürmeyi amaçlıyoruz.”

İstanbul Üniversitesi mezunu olan Esra Avcı çalışma hayatına 1993 yılında Logosoft’un Microsoft ürünlerine tüm Türkiye çapında destek veren teknik operasyonunda Teknik Destek Uzmanı olarak başladı. Sonrasında 2 yıl süreyle Türkiye Sınai Kalkınma Bankası’nın bilgiişlem ekibinde yine Microsoft sistemlerinin sistem yöneticiliğini yaptı.1996 yılından itibaren Netsoft’ta 1 yıl süreyle eğitmenlik ve devamında yine Netsoft içerisinde yeni kurulan Microsoft Yetkili Destek Merkezi yöneticiliğine getirildi. Kariyerine Netsoft’da Teknik Direktör olarak devam eden Esra Avcı, çalışmalarıyla 1998 senesinde Microsoft tarafından Yılın Destek Merkezi ödülüne layık görüldü. Kariyerine satış alanında devam eden Esra Avcı, iLab Holding/Treda Enterprise Content Management alanında Satış Müdürlüğü görevinde bulundu. BI çözümleri konusunda SPPS’de Satış Müdürlüğü yaptı. Son olarak Sentim’de Marmara Bölgesi Kamu ve Tüm Türkiye Özel Sektörden Sorumlu Satış Müdürü olarak görev yapan Avcı, Netron’da Kurumsal Bilişim Çözümleri Müdürlüğüne atandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları