24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Netron Bilişim Akademisinde Atama
14 Haziran 2007 Perşembe 10:56

Netron Bilişim Akademisi'nde Atama

Bilişim eğitimleri alanında 50.000’in üzerinde mezun veren Netron Bilişim Akademisi’nin (NBA) Kariyer Gelişim ve Girişim Merkezi Yöneticiliğine atama yapıldı

Bilişim eğitimleri alanında ülkemizin en seçkin kadrosuyla faaliyetlerini sürdüren Netron Bilişim Akademisi (NBA), bilişim sektöründe kariyer yapmak isteyenlere yönelik nitelikli eğitimlere imza atıyor. NBA eğitimlerinden başarıyla mezun olan adaylara iş bulma süreçlerinde de destek veren NBA’in Kariyer Gelişim ve Girişim Merkezi Yöneticiliğine Bengü Büyükdere getirildi. Bengü Büyükdere, Netron Group’un kurumsal müşterilerinin bilişim elemanı ihtiyaçlarının değerlendirilerek, NBA mezunlarının istihdama yönlendirilmesi çerçevesindeki tüm süreçlerden sorumlu olacak.

1975 yılında İstanbul’da doğan Bengü Büyükdere, 1993’te Özel Kütür Koleji’ni bitirdi. 1999 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Büyükdere, 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Yüksek Lisans Bilimsel Hazırlık Bölümü’nü tamamladı. İstanbul Üniversitesi Eğitimde Psikolojik Hizmetler Anabilim Dalı’nda Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanında yüksek lisans yaptı. İş hayatına 1998 yılında Orjin Holding’de İnsan Kaynakları Müdürü Asistanı olarak adım atan Bengü Büyükdere, 2001 yılında Carousel Acıbadem Hastanesi’nde Halkla İlişkiler Sorumlusu olarak görev yaptı. 2003 – 2005 yılları arasında Performans Psikiyatri Merkezi’nde psikolojik danışmanlık yapan Büyükdere, 2005 yılında Baltaş firmasında İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanı, sonrasında ise Ekol Psikolojik ve Pedagojik Danışmanlık’ta Uzman Psikolojik Danışman olarak görev yaptı. Bengü Büyükdere, Netron Bilişim Akademisi’nin Kariyer Gelişim ve Girişim Merkezi Yöneticisi olarak atanmış bulunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları