20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Netron Bilişim Akademisi’ne Kalite Belgesi
04 Temmuz 2007 Çarşamba 18:28

Netron Bilişim Akademisi’ne Kalite Belgesi

Netron Bilişim Akademisi, tüm iş süreçlerinde kalite standardı yakalayarak UKAS (United Kingdom Accreditation Service) tarafından onaylı ISO 9001:2000 sertifikasını almaya hak kazandı.

Ülkemizde bilişim eğitiminin en yetkin adresi olan Netron Bilişim Akademisi (NBA), bugüne dek yetiştirdiği 50.000 mezun ile bilişim sektöründeki nitelikli eleman ihtiyacının karşılanmasında önemli rol oynuyor. Verdiği tüm eğitimlerde üstün bir kalite standardı yakalayan NBA’in bu başarısı uluslararası geçerliliğe sahip olan ve UKAS (United Kingdom Accreditation Service) tarafından da onaylanan ISO 9001:2000 sertifikası ile belgelendi. Böylece işe yarayan bilişim anlayışıyla hareket eden Netron Bilişim Akademisi’nin eğitim kalitesi bir kez daha tescillenmiş oldu.

Netron Bilişim Akademisi Direktörü Ersoy Yüzüncüoğlu yakaladıkları başarıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Kalite yılı ilan ettiğimiz 2007 yılında Netron Bilişim Akademisi olarak uluslararası geçerliliği olan ISO 9001:2000 sertifikasını UKAS (United Kingdom Accreditation Service) onaylı olarak aldık. Verdiğimiz eğitimlerin kalitesinin uluslararası standartlara ulaşması ve aynı zamanda bunun dünyada standartları belirleyen en önemli kurum tarafından belgelenmesi bizim için çok sevindirici. NBA olarak her zaman için müşteri odaklı olduk ve en yüksek kalite yaklaşımıyla hareket ettik. Şimdiye dek olduğu gibi gelecekte de her biri kendi alanında uzman olan eğitimci kadromuzla, ülkemizdeki bilişim eğitimlerinin kalitesinin yükseltilmesi konusunda çaba sarf etmeye devam edeceğiz.”


UKAS Hakkında

UKAS, United Kingdom Accreditation Service kelimelerinin kısaltmasıdır. UKAS İngiliz hükümeti tarafından ölçüm, test, sistem, ürün ve personel sertifikasyonu alanlarında faaliyet gösteren kuruluşların uygunluklarının değerlendirilmesi ve belgelendirilmesi konusunda yetkili kılınmış olan temel ulusal kuruluştur.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları