17 Ekim 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Netron Bilişim Akademisi’nde Kampanya
19 Ekim 2007 Cuma 13:38

Netron Bilişim Akademisi’nde Kampanya

Netron Bilişim Akademisi (NBA), Kadıköy Altıyol şubesinin açılışını 15 Kasım'a kadar sürecek kampanya ile kutluyor.

İstanbul’daki üçüncü şubesini Kadıköy’de açan Netron Bilişim Akademisi (NBA), bilişim eğitimi almak isteyenler için harika bir kampanya hazırladı. NBA’nın Kadıköy şubesindeki eğitimlere kayıt yaptıranlar %30 indirim fırsatından yararlanabiliyorlar. Üstelik de sistem, yazılım, web-grafik, CCNA-CCNP eğitimlerine kayıt yaptıran herkese, bilişim alanında görev yapanların en büyük ihtiyacı olan “Teknik İngilizce Eğitimi” ücretsiz olarak sunuluyor. Kampanya 15 Kasım 2007 tarihinde sona eriyor. NBA, faaliyetlerini ülkemizin en seçkin bilişim uzmanlarından oluşan geniş bir eğitmen kadrosuyla sürdürüyor.

NBA’da bilişim eğitimi alanlar, eğitim öncesi ve sonrasında sunulan yoğun kariyer desteğinden de yararlanabiliyorlar. Böylece, NBA öğrencileri hem en kaliteli bilişim eğitimini alıyor hem de ülkemizin önde gelen kurumlarında staj ve sonrasında ise iş bulma olanağına kavuşuyorlar. Bilişim eğitimi ve bu alandaki yetişmiş işgücünün değerlendirilmesine yönelik nitelikli çalışmaları, Netron’u bilişim alanında tüm dünyanın en seçkin markaları arasına yerleştirmiş bulunuyor. Netron bu yıl Microsoft tarafından dünya çapında 2 önemli ödülü Türkiye’ye getirerek, daha önce ülkemizde hiçbir kurumun ulaşamadığı önemli bir başarıya imza attı. Bilişim sektöründeki nitelikli işgücü açığını kapatmayı hedefleyen Developer Factory projesiyle ‘Uluslararası Microsoft İş Ortakları Birliği Yılın İş Ortağı’ ödülünü kazanan Netron, bir diğer önemli başarıya ise tüm dünyadaki en iyi üç Microsoft eğitim merkezi arasına girerek ulaştı. ‘Uluslararası Microsoft Eğitim Merkezleri - En İyi Eğitim Merkezi’ ödülünde finale kalan Netron, böylece bilişim eğitimleri alanında dünyanın en seçkin kurumları arasında olduğunu belgelemiş bulunuyor.

Netron Bilişim Akademisi Direktörü Ersoy Yüzüncüoğlu, Kadıköy Altıyol’daki yeni NBA şubesinde gerçekleştirdikleri kampanyaya yönelik olarak şunları söylüyor: “NBA olarak, geleceğini ve kariyerini bilişim sektöründe arayan bireylere en kaliteli eğitim hizmetini vermek için çaba harcıyoruz. Netron Bilişim Akademisi’ndeki tüm eğitimler, her biri kendi alanında uzman, konulara sadece teorik olarak değil pratik olarak da hakim deneyimli danışmanlar tarafından veriliyor. Kadıköy’deki şubemizde tüm eğitimler, tüm dünyada kabul gören ve belgelenen Netron kalitesiyle sunuluyor. NBA olarak yeni şubemizin açılışı için özel olarak hazırladığımız bu kampanyayla, bilişim alanında kariyer yapmak isteyen herkese harika bir fırsat sunduğumuza inanıyorum.”

NBA eğitimleri hakkında ayrıntılı bilgi 444 0 NET (444 0 638) numaralı telefondan alınabiliyor. NBA’nın Kadıköy Altıyol şubesi Osmanağa Mahallesi, Mürverçiçeği Sokak, Kuroğlu İş Merkezi No:16 adresinde faaliyet gösteriyor. Ulaşımı son derece kolay bir noktada bulunan şube, Kadıköy Altıyol’daki ünlü boğa heykelinin hemen karşısında yer alıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları