24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
NetMASTER’la Arayüz Üzerinden Yazılım Güncelleme
29 Haziran 2012 Cuma 14:10

NetMASTER’la Arayüz Üzerinden Yazılım Güncelleme

NetMASTER websitesinden indirilebilecek yazılımların yeni sürümleri modem arayüzünden yüklenerek yazılımlar güncellenebiliyor.

Donanım yenilikleri ve üstünlükleriyle sektörde lider konumunda olan NetMASTER Kablo Modemleri, bu kez yazılım konusunda kullanıcılara sağladığı büyük bir kolaylıkla dikkat çekiyor. Artık, yazılımla ilgili bir yeniliğe gereksinim duyulduğunda, arayüz üzerindeki bir alandan güncel dosyanın yüklenmesi yeterli olacak.

1999 yılında Kablo İnternet kullanımının başlamasından bu yana, ülkenin en büyük kablo modem tedarikçisi konumunda olan NetMASTER’ın 500.000’i aşkın kullanıcısı bulunuyor. Yüz binlerce kullanıcı tarafından tercih edilmesinin bir nedeni de satış sonrası verdiği destek.

Bu anlayış doğrultusunda, destek merkezi her gün 08:00-22:00 arası görev yapan NetMASTER, şimdi de satış sonrası hizmetin kapsamını bir adım daha genişleten bir yenilik sunuyor. Artık, gerekli arayüz güncellemeleri için, kullanıcıların modemlerini teknik servise göndermeleri gerekmeyecek. NetMASTER websitesinden indirebilecekleri yazılımların yeni sürümlerini modem arayüzünden yükleyerek bu işlemi kolayca tamamlayabilecekler.

Teknotel Genel Müdürü Kemal Uraz, dünyada bu hizmeti sağlayan tek kablo modem markası olduklarının altını çizerek bu sayede, güvenlik ya da performans alanında sağlanacak gelişmelerin mevcut kullanıcılara da ücretsiz olarak sunulduğunu ifade etti. Uraz,  aynı yöntemle BTK – Bilişim Teknolojileri Kurumu’nun yeni yönergeleri doğrultusunda gerekli güncellemeleri de yapabildiklerini belirtti.

Arayüz üzerinden yazılım güncelleme fonksiyonu CBW-700N 802.11n Kablosuz VoIP Kablo Modem Router ve CBC-383Z4 DOCSIS 3.0 Kablosuz VoIP Modem’de bulunuyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları