26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Neteksten Yeni Kanal Programları
11 Ocak 2008 Cuma 15:33

Neteks'ten Yeni Kanal Programları

Neteks, yeni kanal programlarının lansmanını, 27 Aralık’ta OneVoice ve OneDefense İnternet sitelerinin açılışıyla gerçekleştirdi.

Türkiye’nin lider bilişim teknolojileri grubu Index ile iletişim ağı, güvenlik, mobilite ve yakınsama ürünleri dağıtımında dünya liderlerinden biri olan Westcon Grup bünyesinde faaliyet gösteren Neteks, Westcon Group ile kurduğu ortaklığın ardından, yeni kanal programlarının lansmanını, 27 Aralık’ta OneVoice ve OneDefense Internet sitelerinin açılışıyla gerçekleştirdi. OneVoice sitesine http://tr.onevoice.comstor.com, OneDefense sitesine ise http://tr.onedefense.comstor.com adreslerinden ulaşmak mümkün.

Cisco tabanlı network ses ve güvenlik çözümlerinde uzman Comstor’un kanal programlarıyla, Neteks iş ortakları, artık sadece ürün satmayacak, toplu çözüm de sunabilecek. Neteks, kanal iş ortaklarının, yakınsama (convergence) konusunda başarılı olması için OneVoice ile, güvenlik (security) konusunda başarılı olması için ise OneDefense ile güvenilir bir rehber sunmayı hedefliyor.

Neteks Genel Müdürü Erhan Doğan, yeni kanal programlarını şöyle açıklıyor: “OneVoice, yakınsama, başka bir deyişle ses ve görüntü iletimi konusundaki tüm çözümlerin bir arada sunulduğu bir kanal programı. OneDefense ise güvenlik konusundaki tüm çözümleri bünyesinde barındırıyor. Artık, Neteks iş ortakları, bu sitelerden ilgili konulardaki tüm ihtiyaçlarına uygun çözümleri farklı markalarla da olsa karşılama fırsatı bulacaklar.”

Bol avantajlı hizmet
OneVoice ve OneDefense kanal programları, ileri teknoloji network ses ve güvenlik çözümlerinin başarılı bir şekilde satılabilmesi, tasarlanabilmesi ve uygulanabilmesi için, gerekli ürün/sektör bilgisi, yeterli ve yetkin satış araçları, en uygun strateji ve kolay ulaşılabilir bilgi kaynağı gibi avantajlar sunuyor. Bu avantajlardan yararlanmak için kullanılabilecek araçlardan bazıları ise şöyle sıralanıyor:

• How-to-Sell (Nasıl Satılır?) Kılavuzları: Ürün ve üreticilere göre çözümleri ve en kolay satış yollarını vurgulayan bir satış rehberi.
• Çözüm Kılavuzları: Comstor Network Çözümleri El Kitabı’nın 2007 baskısında, Comstor ile ilgili bütün bilgiler ve gelişmiş teknoloji çözümlerini satarken daha üretken ve kârlı olmanın yolları sunuluyor.
• Program Broşürleri: Satışın her aşamasında, çeşitli pazarlar ve teknolojiler için ürünler, satış araçları, teknik uzmanlık, entegrasyon desteği ve mali hizmetleri içeriyor.
• Bültenler: Bütün duyuruların dizin haline getirilmiş online referans kütüphanesini oluşturuyor. Her bülten, içerdiği bilginin tipine göre (örneğin Yeni Ürün Duyurusu) dizinleniyor ve numaralandırılıyor. Böylece, bültenlere online olarak hızlı bir şekilde ulaşılabiliyor. Ek olarak, dizini görülmek istenen bültenin türünün tam olarak belirlenmesini sağlayacak şekilde, bölge bakımından filtreleme imkanı da bulunuyor.
• Rent-a-Lab: Networking ekipmanı için bir kiralama hizmeti olup, ürünleri ve teknolojileri kiralama fırsatı sunuyor.
• SalesVision: İş fırsatlarını maksimum hale getirmeye yardım eden ve satışı tamamlamak için gerekli toplantı sayısını azaltan güçlü bir sunum aracı sağlıyor. Satış temsilcilerini amaç yapılı pazarlama, teknik ve birleşik materyal ile birleştiriyor. Hedeflenmiş, kişiselleştirilmiş ve farklı hale getirilmiş çoklu ortam sunumlarını basit ve hızlı bir şekilde bir araya getirmeyi sağlıyor, her toplantıyı sonlandırma yetkisi veriyor ve işi tamamlamak için gerekli toplantıların sayısını azaltıyor.
• MarketVision (Pazar Araştırma Raporları): Yardımcı pazarlama materyallerinin ve ilgili kampanya detaylarının birlikte tasarlanabilmesi için rehber işlevi görüyor.
• MailVision (Postalama Sistemi): Müşteriler, tüm yeniliklerden haberdar olmak için Neteks’in bu ücretsiz hizmetinden yararlanabiliyorlar. Önemli duyuruları (promosyonlar, kanalla ilgili haberler, vb.) içeren bu mesajları alabilmek için sisteme kaydolmak yeterli.
• Neteks E-pazar: Neteks'in e-iş araçları ve online hizmetlerinin tam bir takımını sunuyor. Neteks E-pazar'a erişim sağlamak için, oturum açma adı ve parola gerekiyor. Neteks E-pazar’ın web adresi: http://www.netexpazar.com/


En yeni IP telefonu çözümleri OneVoice’da
OneVoice, Cisco Systems, APC, Cistera Networks, Plantronics, PowerDsine, QuesCom, Sony, Linksys ve StoneVoice gibi tedarikçilerden son teknoloji IP telefonu çözümlerinin tam bir spektrumunu sunuyor.

OneDefense, güvenlik satışlarını artıracak
İletişim ağı güvenliği, kişiler ve kurumlar açısından en büyük tehditlerden biri. İster kredi detaylarını açıklamak üzere olan bir ev kullanıcısı olsun, isterse yüzlerce elemanı yönetmekten sorumlu bir şirket direktörü olsun, gizli bilgilerin güvenli bir şekilde saklanması ve iletilmesi son derece önem taşıyor. OneDefense, gelişmiş satıcı ve entegratör desteği ile, ağ güvenliği çözümlerinde en belirgin isimleri bir araya getiriyor. OneDefense ile, Cisco, APC, PowerDsine, Sony ve Trend Micro gibi şirketlerin kapsamlı güvenlik tekliflerine erişmek mümkün oluyor.

Çözümlere toplu bakış
OneDefense ve OneVoice siteleri, kullanıcılara çeşitli alanlarda çözümler sunuyor.

OneDefense çözümleri:
• Antivirüs, antispam, spyware koruma
• İçerik yönetimi
• Güvenlik duvarı, şifreleme, gizlilik çözümleri
• IP iletişimleri güvenliği
• SSL, VPN
• Kablosuz ve mobil güvenliği, vb.

OneVoice çözümleri:
• Otomatik çağrı dağıtımı
• Çağrı merkezi teknolojisi
• Ethernet üzerinden güç
• Video konferans
• IP iletişim uygulamaları
• Birleştirilmiş mesajlaşma teknolojisi
• Mobilite servisleri ve çağrı yönlendirme, vb.

Konu hakkında ayrıntılı bilgi için, comstor@neteks.com.tr adresine veya 0212 331 23 23 no’lu telefona başvurulabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları