10 Nisan 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Neteks’te Yeni Satış Modeli
04 Ocak 2008 Cuma 14:17

Neteks’te Yeni Satış Modeli

Neteks, Westcon Group ile kurduğu ortaklığın ardından, kanala iki ayrı uzman satış departmanıyla ulaşma kararı aldı.

Index Grup ile Westcon Group bünyesinde faaliyet gösteren Neteks, Westcon Group ile kurduğu ortaklığın ardından, kanala iki ayrı uzman satış departmanıyla ulaşma kararı aldı.

Neteks Genel Müdürü Erhan Doğan, Westcon Group’un dünya genelindeki uygulamalarının bir benzeri olan bu sistem sayesinde kanala daha yakın olacaklarını söylüyor ve ekliyor: “Amacımız, iş ortaklarımızın, ürüne ve markaya odaklanmış uzman kadrolarımız ile ürün yelpazemize daha hızlı ve etkin erişimlerini sağlayarak pazara hakimiyetlerini ve dolayısıyla kârlılıklarını artırmak.”

Neteks’teki yeni kanal yapılanmasında, Comstor Grubu, temel olarak Cisco ürünü ve çözümlerine odaklanırken, beraberinde Linksys ve Trend Micro gibi, ilgili üreticilerin çözümlerini de sunacak. Westcon Group ise Nortel, HP Procurve Networking, 3Com, CheckPoint, HCS, Corning, Cabinet ve Airties gibi ürünlerin satışında uzmanlaşacak.

Neteks’in uzmanlaşmaya dayalı bu yeni satış modeli, hem iş ortaklarının, hem de üreticilerin katma değerli hizmetler sunmalarını sağlayacak. Westcon Group’un tüm dünyada başarıyla uyguladığı global kanal programları ile satış ve pazarlama araçları, önümüzdeki haftalarda kanalın hizmetine sunulacak.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları