18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Netaş, CeBIT Hannoverde
24 Şubat 2011 Perşembe 16:41

Netaş, CeBIT Hannover'de

Netaş, 2011 CeBIT Hannover Fuarı'na katılarak elde ettiği başarılarını bölge ülkelere taşımayı hedefliyor.

Yeni nesil bilgi ve iletişim teknolojileri ve uçtan uca sistem entegrasyonu çözümlerini, dünyanın alanında lider firmalarına, telekom operatörlerine, büyük ölçekli kurumsal ve savunma sanayi müşterilerine sunan Netaş, 2011 CeBIT Hannover Fuarı'na katılıyor.

800 kişinin üzerindeki nitelikli ve deneyimli mühendis kadrosuyla Ciena, Kapsch CarrierCom, Avaya ve Genband gibi sektörün Pazar lideri küresel üretici firmalarıyla, taşıyıcı Ethernet ve optik, GSM-R, kurumsal ve taşıyıcı VoIP gibi birçok yeni nesil teknoloji üzerinde çalışan şirket, Türkiye"de yakaladığı sistem entegrasyonu başarısını, 2011 yılında bölge ülkelere de taşımayı hedefliyor.

Netaş Genel Müdürü C.Müjdat Altay: "Netaş, başarılı projelerle sistem entegrasyonu alanında Türkiye"de önemli bir büyüme gösterdi. Ülkemizin komşu ülkelerle olan ticari ilişkilerinin kazandığı ivme paralelinde, biz de bu coğrafyada ICT alanında büyümeyi hedefliyoruz. 2011 yılında güçlü ve kabiliyetli ArGe kadromuz ile maliyet etkin ve kaliteli teknoloji servis ve çözümlerimizi, Kuzey Afrika, Türki Cumhuriyetleri, Doğu Avrupa ve Orta Doğu pazarlarına sunuyoruz."dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları