23 Haziran 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nestlé Türkiye’de Bayrak Değişimi
24 Temmuz 2012 Salı 12:30

Nestlé Türkiye’de Bayrak Değişimi

Nestlé Türkiye Satış Direktörlüğü görevine, Hakan Mısri getirildi.

Uzun yıllar Nestlé bünyesinde Türkiye ve yurtdışında farklı pozisyonlarda başarılı çalışmalara imza atan Hakan Mısri, Nestlé Türkiye Satış Direktörü olarak atandı. Geçtiğimiz günlerde Çikolata ve Şekerleme İş Birimi Genel Müdürlüğü’ne atanan Oben Akyol’dan bayrağı devralacak olan Hakan Mısri, yeni görevine 1 Ağustos 2012’de başlayacak.

Pazarlama ve Satış alanında 20 yıllık deneyime ve güçlü bir kariyere sahip olan Hakan Mısri yeni pozisyona atanmadan önce Nestlé Kenya Ülke Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Hakan Mısri, İstanbul Üniversitesinde Yönetim ve Organizasyon alanında Tezsiz Yüksek Lisans Programı’nı tamamladı. İş hayatına Unilever Türkiye’de başlayan Hakan Mısri, 2001 yılında Nestlé ailesine Türkiye Kanal-Kategori Satış Geliştirme Müdürü olarak katıldı. 2005-2006 yıllarında Nestlé Azerbaycan’da İş Geliştirme Müdürü olarak görev yaptı. 2007-2010 yılları arası Nestlé Türkiye Çocuk İçecekleri İş Birimi Genel Müdürlüğü görevini üstlenen Mısri, 2011’den bu yana Nestlé Kenya Genel Müdürü olarak görev yapıyordu. 1 Ağustos itibari ile Nestlé Türkiye Satış Direktörlüğü görevine başlayacak Hakan Mısri, evli ve 1 çocuk babasıdır.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları