23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Neredeyim, AppStore ve Google Play’de
15 Mart 2012 Perşembe 18:46

Neredeyim, AppStore ve Google Play’de

TTNET’in yeni iPhone, iPad, iPod ve Android telefon uygulaması Neredeyim, App Store ve Google Play’de ücretsiz olarak kullanıma açıldı.

TTNET’in “Neredeyim” uygulaması ile kullanıcılar bulundukları yerin koordinatlarını e-posta, Twitter ve Facebook üzerinden paylaşırken, dilediği marka ve modelde telefona da kısa mesaj atabiliyor.

Uygulama, benzerlerinden farklı olarak kullanıcının gideceği yeri de kısa mesaj servisi, e-posta, Twitter ve Facebook yoluyla paylaşmasına olanak sağlıyor.

Uygulamayı indiren kullanıcılar, favori ekle seçeneği ile kendi favori mekan listelerini oluşturabiliyor ve favori mekanlarını paylaşabiliyorlar.

Neredeyim uygulamasını sadece abonelerine değil, iOS ve Android işletim sistemli tüm akıllı telefon sahiplerine ücretsiz sunan TTNET, uygulamanın yakın gelecekte zenginleştirilmiş gerçeklik ve sosyal medya için destekleyici bir platform olarak konumlandırılmasını da hedefliyor.

Kullanıcılar TTNET Neredeyim uygulamasına mobil telefon market uygulamalarından veya aşağıdaki linklerden ulaşabiliyorlar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları