20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nebula Bilişim Kalitesini Belgeledi
30 Haziran 2008 Pazartesi 16:32

Nebula Bilişim Kalitesini Belgeledi

Türkiye'nin bilgi güvenliği konusunda lider şirketi Nebula Bilişim kalite yönetim sistemini ISO9001:2000 standardına uyumlu hale getirerek belgeledi.

Kurulduğu günden bu zamana kadar kalite politikasını taviz vermeden işleten Nebula Bilişim, tüm kalite yönetim sürecini ISO 9001:2000 standardı ile uyumlu hale getirdi ve Türkiye"nin önde gelen belgelendirme kuruluşlarından Kalitest tarafından belgelendirildi.

"Kalite sistemimizin uluslar arası standartlara uyumluluğu rekabet gücümüzü arttıracak" diyen Nebula Bilişim"in Genel Müdürü ve kurucu ortağı Serkan Akcan sözlerine şöyle devam ediyor:

"Nebula Bilişim hiç şüphesiz bilişim sektörünün en yenilikçi şirketlerinden biri. Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz Türkiye"nin ilk ve tek kurumsal bilgi güvenliği dergisi Beyaz Şapka, Türkiye"nin ve dünyanın ilk ve tek bilgi güvenliği çevrimiçi televizyonu Nebula.Tv, Türkiye"de ilk kez müşterilerine etkileşimli destek hizmeti altyapısı sunan Nebula Yardım Masası, Türkiye"nin tek bilgi güvenliği haber kaynağı Nebula n-bülten ve Türkiye"nin ilk ve tek bilgi güvenliği süreç yönetim hizmeti Nebula n-secure gibi projelerimizle yenilikçiliğimizi gereğinden daha fazla ispatladık ve liderliğimizi pekiştirdik. Ne mutlu ki bugün Nebula Bilişim hizmetleri ve vizyonu ile taklit edilen ender hizmet şirketlerinden biri haline geldi. Böylesi önemli bir vizyona sahip bir şirketin ISO 9001:2000 belgesine sahip olmadığı düşünülemezdi."

Nebula Bilişim"in Proje Müdürü ve ortağı Sinan Yılmaz ise her şeyden önce müşteri memnuniyetini esas aldıklarını söylüyor ve konuşmasına şöyle devam ediyor:

"Nebula Yardım Masası hizmetimiz ile tüm iş süreçlerimizi uzun zamandır elektronik ortamda yürütüyoruz. Böylesi bir hizmete sahip olan ilk ve tek Türk bilgi güvenliği şirketiyiz. Ayrıca bu hizmetimize Nebula n-secure hizmetimizi entegre ederek müşterilerimiz için son derece büyük bir katma değer yarattık. ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemini de son derece ciddi uyguluyoruz. Tüm süreçleri özel Intranet portalımızda takip ediyoruz ve hizmet kalitemizi standartların da üzerinde tutuyoruz. Örneğin bir kriz ve afet yönetim sistemini tasarlamış ender bilişim şirketlerinden biriyiz. Yaptığımız müşteri anketleri de gösteriyor ki Nebula Bilişim müşterileri kendilerini güvende hissediyorlar ve her zaman en iyi hizmeti alacaklarından kuşku duymuyorlar."

Nebula Bilişim"in ISO 9001:2000 belgesini, müşteri memnuniyeti anketini ve talep/şikayet formunu şirketin web sitesinden temin etmek mümkün.
www.nebulabilisim.com.tr

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları