17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ncumputing Thin Client’larını Duyurdu
16 Mayıs 2012 Çarşamba 13:20

Ncumputing Thin Client’larını Duyurdu

Uçtan uca masaüstü sanallaştırma çözümlerinde dünya lideri olan Ncomputing, bugün Citrix için dizayn edilmiş 100$’dan daha az bir maliyetle HDX deneyimini sunan yüksek performanslı thin client’larını duyurdu.

Mevcut HDX destekli thin client’lar veya PC’lerin maliyetinin  3 te 1’i fiyatla sunulan  N-serisi cihazlar ;Citrix XenDesktop, XenApp ve VDI-in-a-Box kurulumlarını özellikle zengin multimedya deneyimi ve 5 watt’tan daha az elektrik tüketimi ile desteklemektedir .

Her iki model ; N400 ve N500, farklı kullanıcı ihtiyaçlarına göre dizayn edildi. N400 öncelikle standart kullanıcıları hedeflenmiştir ve maksimum 1920x1080 çözünürlüğe kadar videoyu on-board grafik hızlandırması ile,10/100 Ethernet bağlantısı ve server taraflı video çözümleme ile zengin bir HD multimedya deneyimini 720p ile sunar. Daha güçlü N500, yüksek performans beklentisinde olan çalışanlar ve uygulama kullanıcıları hedeflenmiştir,Kullanıcı tarafında  multimedyayı full HD 1080p ile, 10/100/1000 Ethernet bağlantısı, Dual monitör ve Wi-Fi bağlantısı seçeneklerini size sunar. Her iki cihaz da akıllı kart okuyucularını ve diğer USB 2.0 çevre bileşenlerini destekler. Ek olarak, tüm cihazlar yeni NComputing vSpace Management Center ile yönetilmektedir, bir IT organizasyonunun dağınık bir organizasyon yapısında binlerce cihazı kolaylıkla kurması, işletmesi ve yönetmesine olanak sağlar.

Yeni NComputing cihazları tam yönetilebilirlik ve piyasadaki diğer ürünlere göre maliyet avantajını sunarak, masaüstü sanallaştırma pazarının ekonomik perspektifini  dönüştürecektir..Kurumların Citrix masaüstü sanallaştırma projelerini uygun maliyet ve yüksek performans ile hızlı bir şekilde genişletmelerine kolaylık sağlayacaktır.. N400 ve N500 erişim cihazlarının piyasaya çıkış tarihinin Q2 olması beklenmektedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları