19 Ocak 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Narin Parktan Van Öğretmenevine Bağış
18 Ocak 2012 Çarşamba 19:00

Narin Park'tan Van Öğretmenevi'ne Bağış

Öğretmenler Haftası'nda Narin Park Erguvan Sitesi'nde yapılan satışlardan elde edilen gelirin %5’i Van Erciş Öğretmenevi restorasyon çalışmalarına bağışlandı.

Çerkezköy Narin Park konut projesinin ilk etabı olan Erguvan Sitesi’nde Öğretmenler Haftası boyunca gerçekleşen satış gelirinin %5’i Erciş Öğretmenevi'ne bağışlandı. Erguvan Sitesinde Öğretmenler günü kapsamında yapılan satışların % 5'i olan  53.707 TL Erciş Öğretmenevi'nin restorasyon çalışmaları için harcanacak. .

Yapılan bağış Narin Park yöneticilerinin Van'ı ziyareti sırasında, Narin Park Bölge Müdürü Ferda Kara tarafından Van Valisi Münir Karaloğlu’na takdim edildi. Vali Karaloğlu da yapılan bağış nedeni ile  bir teşekkür yazısı verdi.

Narin Park Bölge Müdürü Ferda Kara şu açıklamayı yaptı:
“Türkiye’nin gelişiminde öğretmenlerimizin payı mutlaka çok büyüktür, Narin Park yöneticileri olarak bizlerde Van’daki felaketi yaşayan halkımızın acılarını bir nebze de olsa paylaşmak, elimizden geldiğince onlara destek olmak amacı ile bugün buradayız. Çerkezköy’de hayata geçirdiğimiz projeden gerçekleştirdiğimiz satışlar bugün yaptığımız yardımın temellerini oluşturdu. “

Trakya'nın ilk modern ve entegre projesi
İstanbul'a 45 dakikalık mesafede, toplam 7000 konutluk bir proje olan Narin Park İstanbullu yatırımcıların yeni gözdesi olan Çerkezköy'de yer alıyor. Martı GYO güvencesiyle kaliteli inşaat ve doğru kentleşmenin çarpıcı bir örneğini oluşturan Narin Park, Trakya'nın ilk modern, entegre ve büyük projesi olarak dikkat çekiyor.

Eğlenceden spora, sağlıktan eğitime ve kültür - sanata kadar bir kentte bulunabilecek tüm avantajları sunan Narin Park, sakinlerine aynı zamanda doğayla bütünleşme imkanı da sağlıyor. İstanbul'un yoğun temposundan, trafiğinden yorulanlar şehir hayatının sunduğu imkânlardan vazgeçmelerine gerek kalmadan Çerkezköy'de huzurlu ve güvenli bir yaşam kurabiliyor. 
Narin Park'ın ilk etabı olan Erguvan Sitesi'nde evler sıfır peşinat veya sıfır faiz gibi herkese uygun ödeme planlarıyla satışa sunuluyor. Yönetim aidatlarının da düşük seviyelerde planlandığı Erguvan Sitesi'nden daire alanlar ayrıca, ankastre beyaz eşyalar, depo alanı, görüntülü dijital intercom sistemi ve kombili ısıtma sistemi gibi avantajları olan yaşam alanlarına kavuşuyorlar. Narin Park Erguvan Sitesi, sosyal yaşam alanları, özel dış mekân peyzaj uygulaması ve 24 saat güvenlik hizmetiyle sakinlerine konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları