20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Müzik Sesin Olsun Diyen Kazanıyor
25 Haziran 2007 Pazartesi 18:27

Müzik Sesin Olsun Diyen Kazanıyor

www.muziksesinolsun.com üyeleri yarıştıkça kazanıyor, kazandıkça müzikle coşuyor. Müzik bilgisini konuşturanlar çeşitli ödüllere kavuşuyor.

Müzik dinleyen ya da üreten herkesin buluşma noktası www.muziksesinolsun.com, 11 bini aşkın üyeden oluşan ahali'sine birbirinden güzel ödüller dağıtıyor.

21 Haziran Dünya Müzik Günü şerefine düzenlenen yarışma sonucunda Nokia 5300 XpressMusic cep telefonu kazanan şanslı kişi açıklanırken, 22 Haziran’daki Nil Karaibrahimgil konserine bilet kazandıran yarışmanın talihlileri de belli oldu. Sırada, 30 Haziran’daki Hayko Cepkin tanışması var.

Nokia’nın müziksiz yaşayamayanlar için yarattığı www.muziksesinolsun.com’da 21 Haziran Perşembe günü sorulan soruyu doğru yanıtlayan 100. kişi, Nokia 5300 XpressMusic cep telefonu kazandı. www.muziksesinolsun.com üyelerinin oluşturduğu ahaliden 5 kişi de, sitedeki soruyu doğru yanıtlayarak Nil Karaibrahimgil’in 22 Haziran’da Parkorman’da verdiği konsere bir arkadaşıyla birlikte gitme şansını yakaladı.
Hayko Cepkin’le yüz yüze!

Şanslı müziksesinolsun ahalisi 30 Haziran'da da Hayko Cepkin'le buluşuyor, soğuk bir şeyler içerken sohbeti koyulaştırıyor! Ahaliden 10 şanslı kişi, milyonların arasından tarzı ve müziğiyle seçilebilen, şu sıralar yeni albüm heyecanı içinde olan Hayko Cepkin'le tanışıp kaynaşıyor. Hayko Cepkin hakkında sorulan soruya doğru cevap veren her 50. kişi 30 Haziran saat 17:00'de gerçekleşecek buluşmadaki yerini alıyor.

Ahaliye katılmak ve soruları yanıtlamak için www.muziksesinolsun.com adresine girmek yeterli.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları