24 Ocak 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Müşteri İlişkileri Yönetimi Zirvesi
11 Haziran 2007 Pazartesi 16:45

Müşteri İlişkileri Yönetimi Zirvesi

Boğaziçi Eğitim 4 - 5 Temmuz tarihlerinde İstanbul’da Müşteri İlişkileri Yönetimi Zirvesi'ni düzenliyor.

Boğaziçi Eğitim 4-5 Temmuz tarihlerinde Sheraton İstanbul’da gerçekleştireceği "Müşteri İlişkileri Yönetimi Zirvesi" ile alanında uzman eğitmen, akademisyen ve profesyonel yöneticileri bir araya getirecek.

Zirvede, Müşteri İlişkileri Yönetimi Kavramı Gelişimi, Türkiye’deki Uygulamaları ve Geleceğine Bir Bakış, Organizasyonel ve Yönetimsel Yapıda Müşteri İlişkileri Yönetiminin Yeri, Türkiye’de Perakende Müşteri Davranışı, Müşteri İlişkileri Yönetiminde Müşteri İle İletişim, Sadık Müşteri Yaratma, Müşteri Memnuniyeti ve Müşteriye Saygı Nedir ve Ne Değildir, Müşteri Odaklı İnsan Yönetimi Stratejileri: İç Müşteri-Dış Müşteri Etkileşimi, Müşteri İlişkileri Yönetiminde Lojistiğin Önemi, Müşteri Değeri Kavramı, Ölçüm Yöntemleri, Ölçüm Örnekleri ve Türk İş Hayatında Uygulanabilirliği, Müşteri İlişkileri Yazılımlarının Etkin Seçimi ve Kullanımı / Müşteri İlişkileri Yazılımlarının Şirketinize Özel Artıları ve Eksileri, Veri Madenciliği Kullanarak Müşteri Davranışları Analizi Yapılması, Müşteri Şikayet Alım Sistemi, Takip, Bilgilendirme ve Çözüm Aşamaları İçin Temel Kurallar, Müşteri Hizmet Sözleşmelerinin Yasal Yönleri ve Sorunları, Müşteri İlişkileri Bölüm Bütçesi Hazırlanması, Müşteri Araştırması ve Kurumsal Tahsilat Becerileri konularına değinilecek.

Eczacıbaşı Intema Genel Müdürü Atalay Gümrah, Dr. Murat Bilgili, Satış Danışmanı Murat Ünver, Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Tığlı, Marka Danışmanı Mehmet Ak, Satış Danışmanı-Yazar Özkan Kaymak, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tekin Akgeyik, Lojistik Yönetim Danışmanı Emre Erceiş, Yönetim ve Satış Danışmanı Necdet Uygurer, Bilgi Teknolojileri Danışmanı Levent Karadağ, İstanbul Üniversitesi Araştırma Görevlisi Ceyda Cimilli Akaydın, Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Mehmet Baş, Satış-Pazarlama Danışmanı Aydın Göle’nin konuşmacı olarak yer alacağı zirve hakkında detaylı bilgi ve katılım için 0216 321 03 10 - 0216 321 79 30 numaralı telefonlardan iletişime geçebilir veya burcak@bogaziciegitim.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları