24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Multinete Takdir Belgesi
22 Ağustos 2008 Cuma 10:09

Multinet'e Takdir Belgesi

Multinet, Türkiye İş Kurumu'ndan takdir belgesi almaya hak kazandı.

Multinet, istihdama yaptığı katkılardan dolayı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü"nden takdir belgesi almaya hak kazandı.

Dünya"da ve Türkiye"de Smart Card teknolojisini kurumsal harcamalar ve maaş dışı ödemeler yönetimi alanında kullanan ilk şirket olan Multinet, İşkur ile yürüttüğü yakın işbirliği, engelli ve eski hükümlü istihdam etme prensibi ve düzgün çalışma özelliği sayesinde bu belgeye layık görüldü.

Yaptığı çalışmalarla Dünya"da ve Türkiye"de ilkleri gerçekleştiren Multinet ürettiği her yeni proje ve kurumsal hizmetler pazarına sunduğu her yeni ürünle yeni iş alanları da yaratıyor. Yarattığı istihdamın yanında kanuni zorunluluktan fazla engelli ve eski hükümlü eleman çalıştıran Multinet, bu sayede engelli ve eski hükümlü istihdamına da yardımcı oluyor.

1999 yılından bu yana yaratıcı fikirlere sahip olan genç ve dinamik ekibini her geçen gün büyüterek yola devam eden Multinet enerjisine ve yaratıcılığına güç katacak yeni mezunlara da kapılarını açık tutuyor. Kendi kurum kültürü ile yetiştirdiği çalışanlarına iyi bir kariyer fırsatı sunan ve de kurumsal şirket olmanın avantajını sağlayan Multinet, sektöründeki "çalışanların hayatını kolaylaştırma ve memnuniyetlerini sağlama" misyonunu kendi kurumsal yapısı içinde de amaç ediniyor.

(A1Haber)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları