18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Müjdat Altay Ciena Danışma Konseyinde
24 Ocak 2011 Pazartesi 13:35

Müjdat Altay Ciena Danışma Konseyi'nde

Netaş'ın Genel Müdürü C.Müjdat Altay "Ciena Corporation Stratejik İş Ortağı Danışma Konseyi" toplantısına davet edildi.

Bu Yaz BlackBerry® 4G Aramızda
Türk Telekom"un Notu Arttı
Akıllı Telefonlara Siber Tehdit
Alcatel-Lucent'tan Küçük Hücre çözümü

Yeni nesil iletişim teknoloji ve çözümlerini dünya genelinde 160"dan fazla telekom operatörüne sunan Netaş"ın Genel Müdürü C.Müjdat Altay Ciena Corporation Stratejik İş Ortağı Danışma Konseyi toplantısına davet edildi.

2009 yılında kurulan ve şirketin küresel BizConnect İş Ortağı Programı tarafından desteklenen konsey, iletişim sektöründeki pazar eğilimleri ile gelişmelerini değerlendiriyor ve Ciena"nın mevcut Stratejik İş Ortağı Programı'yla ilgili olarak iş ortaklarına geri beslemede bulunuyor.

Dünyanın önde gelen operatörleri ve sistem entegratörlerinin üst düzey yöneticilerinin katıldığı toplantı, bu yıl New York"ta 18-19 Ocak tarihlerinde yapıldı.
Netaş Genel Müdürü C.Müjdat Altay Danışma Konseyi"ne katılımıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Dünyanın en güçlü servis sağlayıcıları, kurumsal müşteriler ve devlet kuruluşlarına optik ürünler ve ağ altyapısı çözümleri sunan Ciena"nın, küresel bilişim sektörünün önde gelenlerinin katılımıyla oluşan Danışma Konseyi"nde Türkiye"den bir yönetici olarak bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bu, ülkemizin hem teknolojik hem de pazar eğilimleri açısından küresel çapta gelişim gösterdiğinin en güzel kanıtıdır."dedi. Altay sözlerine şöyle devam etti: "Küresel teknoloji devleri Türk şirketleri ile startejik ortaklık yaparak bölgesel pazarlarda başarılı olmayı hedefliyorlar. Netaş ve Ciena stratejik ortaklığının bunun en güzel örneklerinden biri olduğuna inanıyorum. 2010"da imzaladığımız anlaşma ile sadece Türkiye"ye değil, bölge ülkelerine de taşıyıcı Ethernet, optik ürünler, ağ altyapısı alanlarında yeni nesil çözümleri ve servisleri sunmaya devam edeceğiz."

Ciena Danışma Konseyi"ne bu yıl katılanlar arasında AboveNet, Adexus, AT&T, British Telecom, EMC, Kapsch BusinessCom, IBM, LightRiver Technologies, Inc., Netaş, Xantaro Deutschland gibi şirketlerden üst düzey temsilciler yer alıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları