24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Muhteşem Piyanist Finale Kaldı
27 Şubat 2012 Pazartesi 15:23

Muhteşem Piyanist Finale Kaldı

Sosyal medyaya yönelik çalışmalarında sektöründe öncü olan Secretcv Doğru işte misiniz? başlıklı viral videoları ile kısa zamanda büyük bir ilgi gördü

İş bulmanın kolay yolu Secretcv.com, Doğru işte misiniz? ve Mülakat konseptlerine değindiği viral videoları ile izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Tamamı sosyal medya üzerinde duyurulan beş viral videonun her biri, insan kaynakları alanında hazırlanmış en çok izlenen videolardan biri olma özelliğine sahip. Muhteşem Piyanist, Boyacının Böylesi, Katibime Modern de Ofis Ne Güzel Yaraşır, Rambo Kazım, Mülakat Totemleri ve İç Ses  filmleriyle kısa sürede çok sayıda viral film çeken Secretcv, filmlerin devamının geleceğini belirtti.

Viral filmler arasında Doğru İşte Misin? Konseptiyle hazırlanan Muhteşem Piyanist videosu Hayatın seçimlerden ibaret olduğunu fark etmenin mutlu ve başarılı bir iş yaşamının ön koşulu olduğunu anlatmak amacıyla hazırlandı. Bu başarılı viral film, Bilkent Üniversitesi Pazarlama ve Reklamcılık Kulübü MAD tarafından da En İyi Reklam Ödülleri 2011 de finale layık gördü. Finale kalan diğer firmalar; THY, Efes Pilsen, T-Box ve Nokia oldu.

Yayınladıkları viral videolarla, sosyal medya takipçilerine iş hayatıyla ilgili küçük ipuçları verirken, gülümsemelerini de sağlamayı amaçladıklarını söyleyen Secretcv.com Genel Müdürü Okan Tütüncü sözlerine şöyle devam etti: “İlk etapta Doğru işte misiniz? konseptiyle temmuz ayından bu yana yayınladığımız videolarımızla adaylarımızın çalışmak istedikleri veya niteliklerine uygun olan işlerde olup olmadıklarını sorgulamalarına yardımcı olduk ve ciddiyetle yaklaştığımız iş yaşamına esprili bir açıdan bakmalarını sağladık.”

Sosyal medyanın gücünden İK sektörü de yararlanacak
Türkiye’de sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte farklı sektörlerdeki şirketler bu mecralarda yer almaya ve sosyal medyanın gücünün farkında olarak bu alanları aktif bir şekilde kullanmaya başladı. Facebook, Twitter, Linkedin, Friendfeed ve Youtube gibi kanallarda yürüttüğü çalışmalarla uzun bir zamandır sosyal medyanın içinde olan Secretcv, çalışan veya iş arayış sürecinde olan kişiler için iş yaşamına yönelik güncel konu ve istihdam olanaklarından haberdar olabilecekleri, dahası komik ve eğlenceli paylaşımlarla keyifli vakit geçirebilecekleri alanlar yaratıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları