27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MSN Medya Pazarlamaya Yeni Katılım
16 Ocak 2008 Çarşamba 15:24

MSN Medya Pazarlamaya Yeni Katılım

MSN Medya Pazarlama ekibine sektörün tanınan isimlerinden biri daha eklendi.

Zeynep Aşıklar başkanlığında, Trendsetter, T3, Parents, Leziz, Men’s Health, Perfect Wedding, Mercedes Magazine, NBATürkiye, CEO’s, SWISSPER ve Luxury dergilerinin reklam pazarlamasını yapan, Maya Media bünyesindeki MSN Medya Pazarlama’nın deneyimli ve eğitimli kadrosuna Nurol Ceylan da eklendi.

Daha önce PMP Dergi Grubu’nda yönetici olarak görev alan ve başta İstanbul FM olmak üzere farklı medya kuruluşlarında da yönetici olarak yer almış olan Nurol Ceylan, MSN Media Pazarlama’ya Reklâm Müdürü olarak atandı.


Maya Media Hakkında

Tüketicilere yönelik özel alan dergilerinin yanı sıra marka ve kurumlar için yayınlar hazırlayan Maya Media 2000 yılı ocak ayından beri faaliyet gösteren bağımsız bir yayın kuruluşudur.

Maya Media portföyünde; Trendsetter, T3, NBA Türkiye, Parents, Men’s Health, Perfect Wedding ve Leziz gibi tüketici dergileri ile birlikte Mercedes Magazin, Luxury Files, Swissper, Goldaş Magazin, Kaptanlar Kulübü ve Bravo gibi kurumsal yayınlar yer alıyor.

Editöryal yayıncılıkla beraber, görsel iletişim çözümleri sunan Maya Media, ‘müşteri - marka odaklı yayıncılık’ ilkesi ve ‘butik hizmet’ anlayışı ile yayına özel stratejiler geliştiriyor. Her yayın için ihtiyaca yönelik ekipleri oluşturan Maya Media bu sayede; yapım sürecini kolaylaştırdığı gibi sabit giderleri minimalize ederek, maliyetlerin de düşmesini sağlıyor.

Diğer bağımsız yayıncılar ile her türlü işbirliğine ve yardımlaşmaya açık olan Maya Media; uluslararası standartlardaki yayınlar ile katma değer yaratarak, Türk yayın endüstrisinin standartlarını yükseltmeyi amaçlıyor.

www.mayailetisim.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları