29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MP 7000 Katı Meyve Sıkacağı
06 Ocak 2011 Perşembe 10:22

MP 7000 Katı Meyve Sıkacağı

Profilo Küçük Ev Aletleri ailesinin son ürünü MP 7000 katı meyve sıkacağı, Vaktim yok, temizlemek zor diyenlere mükemmel bir pratiklik sunuyor.

Unica KNX, Evin Anahtarı
SLV 901 Dokunmatik Fırın
HP"de Görev Değişimi
Bosch ActiveWater Eco²

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, müşterilerinin yaşamına katma değer sağlayan, pratik ürünler sunmayı sürdürüyor. Profilo Küçük Ev Aletleri ailesine katılan son ürün MP 7000 katı meyve ve sebze sıkacağı, kış aylarında sağlığını korumak için bol vitamin almayı ihmal edenlere, "meyve suyu, sebze suyu sıkmak vakit alıyor", "mutfak çok kirleniyor, sonra meyve sıkacağını yıkamak çok zor" diyenlere artık hiç bir bahane bırakmıyor!

Yüksek performans sağlayan 700 W"lık güçlü motoru ile Profilo"nun MP 7000 yeni meyve sıkacağı 2 kademeli hız ayarı sayesinde istediğiniz meyve ve sebzeyi çok kısa sürede presleyerek sıkıyor. Meyve sıkacağının geniş meyve ve sebze besleme ağzı sayesinde meyve ve sebzeleri kesmeden bütün halde atarak kolayca suyunu sıkmak mümkün. Paslanmaz çelik mikro gözenekli süzgeci ile meyve ve sebzeleri son damlasına kadar hızlı ve verimli bir şekilde sıkan Profilo"nun MP 7000 meyve sıkacağının paslanmaz çelik ünite ağzı da uzun süre sağlıklı şekilde kullanım olanağı sunuyor.

Otomatik posa atma fonksiyonu, çıkartılabilen yüksek kapasiteli posa kabı, kaymayı engelleyen lastik ayaklar sayesinde sarsıntısız çalışma özelliği ve köpük ayraçlı kabıyla kullanımı son derece rahat ve pratik bir ürün. Profilo MP 7000 meyve sıkacağının, dayanıklı alüminyum kıskaçları sayesinde güvenli ve sızıntısız olan kapak sistemi etrafın kirlenmesini engellerken, tüm parçaların bulaşık makinesinde yıkanabilir olması meyve ve sebze suyu sıkma konusundaki son bahaneleri de ortadan kaldırıyor.

MP 7000"nin aktif motor yönetimi sayesinde meyve sıkacağı sadece parçalar komple monte edildikten sonra çalışan özel emniyet sistemine sahip. Bu nedenle de yaralanma veya sıçrama riski olmadan son derece güvenli bir kullanım sunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları