23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Motorola’dan Nexus MSS’e
08 Ağustos 2007 Çarşamba 13:45

Motorola’dan Nexus MSS’e

Nexus MSS Mobil Satış Sistemi, Motorola Çözüm Merkezi tarafından gerçekleştirilen testleri başarıyla geçerek SymbolPLUS programı dahilinde sertifikalandırıldı.

Nexus, MSS Mobil Satış Sistemi çözümünün Motorola’nın Solutions Validation Programı kapsamında Holtsville, New York’ta bulunan Motorola Çözüm Merkezi tarafından gerçekleştirilen testleri başarıyla geçtiğini ve SymbolPLUS programı dahilinde sertifikalandırıldığını açıkladı. Nexus MSS, dağıtım hattının verimini ve müşteri memnuniyetini arttırmak; araç ve depo stok optimizasyonunu sağlayarak stok maliyetini düşürmek, ürün fiyatlandırması ve indirimlerin kontrol sistemini geliştirmek ayrıca sahadaki alacakların takibini düzenleyerek valör kayıplarını önlemek gibi faydalar sunuyor.

Nexus MSS Mobil Satış Sistemi, Motorola’nın Solutions Validation Programı çerçevesinde SymbolPLUS Validated™ yazılım logosunun kullanım hakkını da elde etti. Bu logo müşterilere ve Motorola iş ortaklarına; Nexus MSS Mobil Satış Sistemi çözümü ve Motorola markalı cihazların sistem uyumluluğunu garantiliyor.

Motorola Solutions Validation Programı, iş ortaklarının mobilite çözümlerini Motorola ürünleri ile test edip, sorunsuz çalışabilirliğini kanıtladığı; sistem uyumluluğunu ve müşteriye özel uygulama ihtiyaçlarına cevap verebilme yetkinliğini ortaya koyan bir yapı içeriyor. Program dahilinde müşteriler için uygulamalarda minimum risk seviyesi ve en kısa zamanda kurulum avantajı da destekleniyor. Nexus MSS Mobil Satış Sistemi çözümü, çeşitli mühendis ekipleriyle gerçekleştirilen yoğun çalışmalar sonucunda; farklı pazarlarda kullanılan bir çok Motorola ürünü üzerinde test edilerek onaylandığından; sertifikasyonun uygulama alanı da oldukça geniş.

Nexus MSS, işletmelerin araçta muhasebe (sıcak satış), sipariş toplama (soğuk satış), teslimat ve merchandising otomasyonunu sağlayan ve kontrol altına alan bir sistem çözümü. GPRS teknolojisinin de kullanılmasıyla masa üstünde sahip olunan bilgi işlem gücüne ve hatta daha fazlasına sahada da sahip olunmasını sağlıyor. Araç ve depo stok ekiplerinin sürekli iletişim halinde olmasını da sağlayarak gerçek anlamda ekip çalışmasını mümkün kılıyor. Nexus MSS, satış elemanlarının sahada gerçekleştireceği tüm operasyonları kolaylaştırıp, manuel işlemlerden kaynaklanabilecek zaman kayıpları ve hataları ortadan kaldırıyor. Sahadan toplanan tüm bilgilerin kaydedilmesini; müşteri, ürün ve saha elemanlarının ziyaret, satış, sipariş toplama performanslarının izlenmesini, raporlanmasını ve kontrol altına alınmasını sağlıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları