22 Haziran 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Modus Consultancy Faaliyetlerine Başladı
03 Nisan 2012 Salı 13:12

Modus Consultancy Faaliyetlerine Başladı

Modus Consultancy, müşterilerine, beklentileri üzerinde hizmet kalitesi sunma vizyonu ile faaliyetlerine başladı.

Modus Consultancy, orta/üst düzey yönetici ve zor bulunan kritik rolleri arama ve işe yerleştirme danışmanlık hizmeti vermektedir. Müşterilerinin insan kaynağı gereksinimlerine uygun yetkinlikleri, endüstriyel ve teknik uzmanlıkları sayesinde belirleyen Modus Consultancy,  işverenin iş sonuçlarına değer katar.
“Geçmişteki performans ve kariyer başarıları, gelecekteki potansiyel için önemli bir göstergedir. Memnuniyeti belirleyen diğer faktörler; değerlerin uyumu, yönetici ile uyum, kültüre uyum ve kariyer hedefleri olarak karşımıza çıkmaktadır.” diyor Modus Consultancy Kurucusu Itır Volkan. “Hem profesyonellerin hem de şirketlerin ihtiyaç ve beklentilerinin tam olarak anlaşılacağı ve en üst düzeyde karşılanacağı danışmanlık hizmetlerinin fark yaratacağını düşündük." diye ekliyor.

Modus Consultancy, ilaç, fmcg, perakende, bilişim/internet, enerji gibi ileri seviye insan kaynakları uygulamalarının olduğu sektörlerde kazanılan tecrübeyi temel alarak, müşterilerine hızlı ve esnek çözümler sunuyor.

Modus Consultancy, müşterilerinin stratejilerini ve organizasyon yapısını anlamak, iş hedeflerine uygun yetkinlik gereksinimlerini analiz etmek ve insan kaynağı ihtiyaçlarını karşılamak süreçlerini büyük bir hassasiyetle yürütüyor.

Teknolojinin vardığı noktada, internetin ve sosyal ağların, işe alım sürecinin çok önemli bir parçası haline geldiğini dikkate alan Modus Consultancy, güçlü ve iddialı bir bilişim altyapısı kurarak, kariyer siteleri ve sosyal ağların desteğinden faydalanarak işe alım ihtiyaçlarını en kısa sürede çözüme ulaştırabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları