28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MobilVizyon Kullanıcı Sayısında Artış
04 Ocak 2008 Cuma 11:10

MobilVizyon Kullanıcı Sayısında Artış

Avea’nın mobil TV hizmeti MobilVizyon’un aylık kullanıcı sayısı son 3 ayda yedi kat artarak 30 bini aştı.

Abonelerine cep telefonundan televizyon izleme olanağı tanıyan Avea, 2003 yılında hayata geçirdiği MobilVizyon ile bu alandaki liderliğini sürdürüyor. Türkiye’de sadece Avea tarafından sunulan mobil TV hizmeti sayesinde aboneler, oh be demeye devam ediyor.

MobilVizyon kullanıcı istatistiklerine göre, MobilVizyon’u 30 binden fazla abone düzenli olarak kullanıyor ve bu abonelerin yüzde 66’sı haftada en az bir kez bu hizmetten faydalanıyor. Avea abonelerinin en çok tercih ettiği programlar arasında ise maçlar ve popüler diziler yer alıyor. Bu programların yayınlanacağı günlerde yapılan tanıtımlarla MobilVizyon’un günlük izleyici sayısı 10 bine ulaşıyor.

MobilVizyon hizmeti sayesinde her yerde ve her zaman televizyon izleme ayrıcalığını elde eden Avea aboneleri aynı zamanda İstanbul, Ankara ve İzmir trafiğini canlı kamera görüntülerinden takip edebildikleri gibi IMKB verilerine de hızlıca ulaşabiliyor. Öte yandan aboneler MobilVizyon hizmeti sayesinde sevdikleri şarkıcıların en son kliplerini, film fragmanlarını ve daha birçok eğlenceli video görüntülerini de seyredebiliyor.

EDGE ile MobilVizyon yaygınlaşıyor

Avea, sunduğu yenilikçi hizmeti MobilVizyon’un hizmet kalitesini artırmak için de sürekli yeni yatırımlar yapıyor. Mobil veri şebekesini güçlendiren ve Kasım 2007 sonu itibarıyla baz istasyonlarının yüzde 85’inin EDGE destekli olmasını sağlayan Avea, abonelerinin cepte televizyon keyfini doyasıya yaşamalarını sağlıyor.

MobilVizyon’un görsel dünyasından faydalanmak için Avea abonesi olmak ve uyumlu bir cep telefonu edinmek yeterli... Cep telefonundan televizyon izlemeye olanak tanıyan bu hizmetle ilgili ayrıntılı bilgiye http://www.avea.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları