04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mobiliz CeBIT Hannover 2011de
16 Şubat 2011 Çarşamba 15:33

Mobiliz CeBIT Hannover 2011'de

Mobiliz, 1-5 Mart tarihlerinde Hannover, Almanya'da gerçekleşecek olan CeBIT 2011 fuarında geliştirdiği en son teknolojileri tanıtacak.

Mobil takip ve filo yönetim hizmetlerinde Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından olan Mobiliz, GlobeFleet markası ile uluslararası pazara açılıyor. Teknolojileri 5.000'in üzerinde saygın müşteri tarafından 75.000'den fazla araçta kullanılan Mobiliz, 1-5 Mart 2011 tarihlerinde Hannover, Almanya'da gerçekleşecek olan CeBIT 2011 fuarına katılacak. Türkiye'nin de bu yıl partner olması nedeni ile Türk şirketler için özel bir bölümün ayrıldığı fuarda Mobiliz çeşitli ülkelerden gelen katılımcılara geliştirdiği teknolojilerin tanıtımını yapacak.

Mobiliz, Mobil Takip ve Filo Yönetim Sistemi'nin yanı sıra Entegre Navigasyon ve Eco Drive gibi yeni teknolojilerin de yer aldığı yeni ürün portföyünü tanıtacak. Ziyaretçiler, Mobiliz'in Yük ve Kişi Takip Sistemlerine ek olarak Yük ve Depo Sıcaklık/Nem Takip, Ambulans İzleme, Hazır Beton Planlama, Tur Raporlama, Sefer Raporlama, Ulaştırma Sistemi uygulamalarını da yakından tanıma şansını yakalayacak.

Entegre Navigasyon Sistemi ile iletişim giderleri minimuma iniyor
Mobiliz'in Entegre Navigasyon Sistemi mobil operasyonların verimli bir şekilde yönetilmesine büyük katkı sağlıyor. Sistem, merkezden sürücüye, araç içerisindeki navigasyon ekranı üzerinden mesaj iletebiliyor. Böylece hedefe en uygun rotanın çizilmesinin mümkün olmasıyla sürücü ilgili adrese en kısa sürede ulaşabiliyor. Bu sayede iletişim giderleri de minimuma iniyor. Ambulans ve benzeri uygulamalarda çözüm, hastaya en kısa zamanda ulaşımı sağlayarak hayat bile kurtarabiliyor.

Eco-Drive, şirketlerin verimliliğini artırıyor
Mobiliz'in otomotiv teknolojileri çözüm ortağı AVL firmasıyla geliştirdiği Eco-Drive teknolojisi özellikle geniş araç filosu olan şirketlere hitap ediyor. Eco-Drive, şirketlerin verimliliğini artırırken yakıt ve araç bakım giderlerinden tasarruf etmelerini sağlıyor. Seyir esnasında sürücüye sesli uyarılarda bulunabilme özelliğine sahip olan Eco-Drive cihazı sayesinde yakıt tüketimi ve yol güvenliği açısından en uygun tepkilerin verilmesi sağlanıyor.

Şirketlerin rekabet gücünü artıran çözümler
Mobiliz tarafından geliştirilen ve CeBIT 2011'de tanıtılacak olan araç takip ve filo yönetim sistemleri şirketlerin verimliliğini ve rekabet gücünü artırıyor. En ileri teknolojilerle geliştirilen sistemler şirketlere yakıt tüketiminden araç bakımına kadar çeşitli konularda yüksek oranda tasarruf sağlıyor. Mobiliz'in sistemlerini kullanan şirketler araçlarının en verimli şekilde kullanılmasını sağlıyor ve araç trafiğini etkin bir şekilde yönetebiliyorlar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları