27 Temmuz 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mobilera Yönetim Kadrosunu Güçlendiriyor
23 Şubat 2012 Perşembe 10:51

Mobilera Yönetim Kadrosunu Güçlendiriyor

Dünyanın önde gelen dijital&mobil reklam pazarlama firmalarından Mobilera Holding bünyesine deneyimli isimleri katmaya devam ediyor.

Temsa Global, Magna International Türkiye, Istanbul Shopping Fest gibi firmalarda Genel Müdür olarak çalışan Ahmet Özşahin Mobilera Holding İcra Kurulu Üyesi; Danone Hayat Su Şirketi’nde Finans Direktörü olarak çalışan Uğur Şeker ise Mobilera Holding CFO’su olarak atandı.

Ahmet Özşahin – Mobilera Holding İcra Kurulu Üyesi

1976 yılında Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Bölümü Yüksek Lisans mezunu olan Ahmet Özşahin, Temsa Global’de Genel Müdürlük görevi yapmış ve firmanın Mısır’daki yatırımını gerçekleştirmiştir. Özşahin ayrıca daha önce Magna International Türkiye ve son olarak da Istanbul Shopping Fest Genel Müdürlük görevlerinde bulunmuştur. Özşahin, Mobilera Holding’de İcra Kurulu Üyesi olarak atanmıştır.

A.Uğur Şeker - Mobilera Holding CFO

1994 yılında Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun olan Uğur Şeker,  Anadolu Grubu ve Dışbank’ taki görevlerinin ardından 1998- 2010 yılları arasında Danone Turkiye’ye katıldı. Danone Hayat Su Şirketi’nde Finans Direktörü olarak görev yapan Şeker, P.I.L.S gruba bağlı Münir Şahin İlaç ve Betasan Bant Sanayi Şirketleri’nde Grup CFO ve İş Birimi Direktörü olarak görev yaptı. Şeker, Mobilera Holding CFO’su olarak görev yapmaktadır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları