24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mobil Tanıtımla 74.110 Kilometre
22 Aralık 2010 Çarşamba 08:40

Mobil Tanıtım'la 74.110 Kilometre

Türkiye'de gezici iletişim araçları sektörünün doğmasına neden olan Mobil Tanıtım, 2010 yılı boyunca toplam 74.110km yol yaptı.

Markaları hedef kitlesi ile yüz yüze buluşturmak üzere çeşitli pazarlama ve kurumsal etkinliklere yönelik farklı "gezici iletişim araçları" tasarlayan Mobil Tanıtım, bu araçların üretim, kiralama, satışını da gerçekleştiriyor. Kurumsal yaklaşımla birbirinden çok farklı projelere uygun olarak planlanan bu araçlar roadshow organizasyonları, sosyal sorumluluk faaliyetleri, sportif etkinlikler, üniversitelere yönelik etkinlikler, kampanya ve doğrudan satış aktiviteleri, ürün tattırma uygulamaları, miting, mobil sahne gibi amaçlar için rahatlıkla kullanılabiliyor.

Sürekli gelişen tanıtım ve pazarlama sektöründe 2005 yılından bu yana "gezici iletişim araçları" ile farklılık yaratarak hem araç hem de danışmanlık hizmeti sağlayan Mobil Tanıtım, bugüne kadar birçok markayı tüketicisiyle buluşturdu. Mobil Tanıtım, 2010 yılı boyunca Renault, World Card, Digiturk, Garanti Bankası, Trafikte Sorumluluk Hareketi, EtiFest, Kariyer.Net, Penti, Metro gibi marka ve kuruluşların ajanslarının hazırladığı projeler için 74110km"lik yol yaptı. Bu projeler kapsamında Türkiye"nin neredeyse tüm illerine giden Mobil Tanıtım araçları, yaptıkları yol ile dünyanın etrafında iki kez dolaşmaya yetecek kadar kilometre katetmiş oldu.

Bugün 6 farklı araç tipiyle talepleri karşılayan Mobil Tanıtım, 2011 yılı için yabancı ortaklarıyla birlikte Türkiye"de hazırlanacak her tür projeye uygun araç filosuna sahip olmayı hedefliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları