18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mobil Araç Takibiyle Verimlilik
26 Mayıs 2009 Salı 13:53

Mobil Araç Takibiyle Verimlilik

Satko Teknoloji Genel Müdürü Nedim Çelebiler, Filo Yönetimi Semineri'nde filo yönetiminde doğru mobil araç takibi ve filo bilgi yönetiminin önemini anlatacak.

28-29 Mayıs 2009 tarihlerinde Dinamo Eğitim ve Fleet Manager Turkey işbirliği ile Marriott Hotel Asia"da düzenlenecek olan Türkiye"nin ilk Filo Yönetimi Semineri"ne, Satko Teknoloji Genel Müdürü Nedim Çelebiler konuşmacı olarak katılıyor. Filo Yönetimi Semineri, filo iş akış süreçlerinin operasyonel ve yönetsel olarak analiz edilerek şirket araçlarının verimli kullanımı; sürücü, servis, lastik, sigorta ve akaryakıt yönetimi; etkin filo bütçeleme ve filo performans değerlendirmesi gibi alanlarda yetkinlik kazanılmasını sağlamak amacıyla düzenleniyor.

Bu amaca paralel olarak seminer kapsamında 29 Mayıs 2009"da saat 11:00"de "Filo Yönetiminde Araç Takip Sistemleri" başlıklı bir sunum yapacak olan Nedim Çelebiler, özellikle doğru araç takip sistemi ile elde edilebilecek faydalar üzerinde duracak. Araç takibinin yalnızca harita üzerinde yerinin izlenmesi ile sınırlı olduğu yanılgısına dikkat çekecek olan Nedim Çelebiler bu sistemlerin şirketlere verimlilik sağlayan asıl özelliğinin şirketlerin araç filolarını ve aynı zamanda bu araçlardaki insan kaynağını yönetmek, kontrol etmek ve planlamak için ihtiyaç duyduğu her türlü bilginin hareket halindeki araçlardan elde edilmesi ve araçlar ile merkez arasında iki yönlü iletişimin kurulabilmesi olduğunu vurgulayacak. Bu çerçevede Satko Teknoloji"nin çözümlerini ve yaptığı çalışmaları da anlatacak olan Nedim Çelebiler, Satko Teknoloji"nin araç takibi sistemini bir hizmet olarak görme vizyonunu da katılımcılara aktaracak.

Seminere filo yönetiminde teknoloji boyutunu gündeme getirip, mobil araç takip sistemlerinde bilgi yönetimini anlatacak olan Satko Teknoloji dışında otomotiv, araç kiralama, bankacılık, finansal kiralama, sigorta, otomobil lastiği, akaryakıt ve benzeri sektörlerden çok değerli firmalar da katılacak. Seminer 200"ün üzerinde filo yönetimi profesyoneline ev sahipliği yapacak. Ayrıca, seminerin ikinci gününde gerçekleşecek panelde sektör temsilcileri, katılımcılardan gelen sorulara yanıt verecekler.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları