26 Temmuz 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mmdye Yılın En İyi Ödülü
02 Ekim 2007 Salı 13:43

Mmd'ye Yılın En İyi Ödülü

Mmd, dünyanın tek uluslararası ve geniş kapsamlı iş ödül programı olan 4. Uluslararası İş Ödülleri tarafından En İyi Halkla İlişkiler Şirketi seçildi.

Stratejik iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler sektöründe faaliyet gösteren Mmd, dünyanın tek uluslararası ve geniş kapsamlı iş ödül programı olan 4. Uluslararası İş Ödülleri tarafından, “En İyi Halkla İlişkiler Şirketi” seçildi. Ödüller, Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen bir gala yemeğinde dağıtıldı.

Ödülü Mmd adına alan Mmd Orta Avrupa Bölge Müdürü Ian Herbison yaptığı açıklamada Mmd’nin dünyanın önde gelen stratejik iletişim danışmanlığı şirketlerinden biri olarak tanınmasından büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Herbison; “Bu ödülü yaklaşık 20 yıldır, Avrasya, Orta ve Güney Avrupa’daki Fortune 500 şirketlerine destek sağlayan bir şirket olarak, uluslararası ve yerel kampanyalara destek hizmeti verilmesi konusundaki gösterdiğimiz büyük başarının sonucu olarak değerlendirmekteyiz. Global stratejik iletişim planlamasındaki yaklaşımımızı farklı pazarlara özgü lokal kriterler ile destekleyerek birlikte yol aldığımız iş ortaklarımıza en doğru hizmeti sunduğumuza inanıyoruz. Bu ödül ile bizim bölgedeki çalışmamızın ve ekibimizin kalitesi bir kez daha doğrulanmıştır.” dedi.

New York Times tarafından iş dünyasının Oscar’ı olarak tanımlanan Uluslararası Stevie Ödülü’nü alanlar, 30’dan fazla ülkenin birey ve şirketleri tarafından önerilen 1000 aday arasından seçiliyor. Stevie Ödülleri’ni veren Özel Jüri Üyeleri ve Danışmanlar kurulu üyeleri, kazananları Eylül ayının başında son elemede seçtiler. Adaylar, son seçmeler öncesinde, iki ay boyunca dünyadaki iş profesyonelleri tarafından ön elemeden geçirildiler.


Stevie Ödülleri Hakkında

New York Post (27 Nisan 2005) tarafından ”İş dünyasının Oscarları” olarak adlandırılan Stevie Ödülleri, Oscar, Emmy ve diğer büyük ödülleri yapan şirket tarafından tasarlandı. Stevie Ödülü dört programda veriliyor: Uluslararası İş Ödülleri, Amerikan İş Ödülleri, İş Dünyasındaki Kadınlar İçin Stevie Ödülü, Satış Gücü Mükemmelliği Ödülleri. Farklı sektörlerden saygın şirketler ve onların arkasındaki insanları ödüllendiren Stevies Ödülü dünya çapındaki iş yerlerinde sergilenen çarpıcı performansları gözler önüne seriyor. Stevie Ödülleri hakkında daha fazla bilgi için: www.stevieawards.com.
2007 Uluslararası İş Ödülleri’nin Ana Sponsoru, Bavyera Ekonomik İlişkiler, Altyapı, Ulaşım ve Teknoloji Bakanlığıdır. Ulusal sponsorlar arasında Kore İş İletişimcileri Derneği vardır. Lionbridge resmi lokalizasyon ortağıdır. Medya sponsorları arasında ise BusinessDay, Chief Executive, CIO Decisions, CorpComms ve Human Resource Executive bulunmaktadır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları