18 Nisan 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mısırlı Şirketlere Netsis Çözümü
21 Ekim 2008 Salı 11:44

Mısırlı Şirketlere Netsis Çözümü

Mısır'da 2006'dan bu yana faaliyet gösteren Netsis'in, ülkedeki büyük ölçekli müşteri sayısı 25'e ulaştı.

Kurumsal kaynak planlaması alanında uluslararası bir yazılım evi olma iddiasını son üç yılda gerçeğe dönüştüren Netsis, Mısır, Ukrayna, İran ve Azerbaycan'da sürekli artan bir ivme ile büyüdü. Netsis bu ülkelerde ekibine yaptığı eğitim ve sertifikalandırma yatırımlarının da dönüşünü almaya başlayarak, geçtiğimiz yıl yurtdışı satışlarını yüzde 120 oranında artırdı.

Bilişim yatırımlarına ayırdığı fonlarla yıldızı parlayan ülkeler arasına giren Mısır'a da yazılım ihracatı gerçekleştiren Netsis, ülkenin önde gelen 25 büyük ölçekli şirketine yazılım, eğitim ve danışmanlık hizmeti sunuyor. Mısır'da çok uluslu dev yazılım şirketleriyle kıyasıya bir rekabet içinde olan Netsis, ürünlerinin işlevselliği, hızlı ve yalın bir uyarlama metodolojisine sahip olması, elde ettiği başarılı referanslar ve sürekli eğitim desteği gibi avantajlarıyla öne çıkıyor. Son bir yılda Mısır bilişim pazarındaki payını sürekli artıran Netsis, Mısır'dan sonra Ortadoğu ve Afrika'daki Arapça konuşulan diğer ülkelere de açılmayı hedefliyor.

Al Roda ve Ragap Farms'ın karlılığı Netsis ile artıyor
Mısır'daki öncelikli hedef sektör olarak gıdayı seçen Netsis'in tarım sektöründe faaliyet gösteren referanslarından Al Roda ve Ragap Farms, tarladan son tüketiciye uzanan tüm operasyonlarını Netsis ile planlıyor. Avrupa, Uzakdoğu ve Ortadoğu'daki zincir mağazalara satış yapan Al Roda ve Ragap Farms, verimlilik ve karlılığını Netsis çözümleri ile artırıyor.

İnas Nureldin: "Netsis'e yüzde 100 güven duyuluyor."
Netsis'in Mısır Genel Müdürü İnas Nureldin, Netsis'in Mısır'daki referanslarının giderek arttığını belirterek "Mısırlı iş adamları şirketimize ve ürünlerimize yüzde 100 güven duyuyorlar. Özellikle üretim ve muhasebe alanında yabancı rakiplerimizden daha iyi fonksiyonalite sunduğumuzu söylüyorlar. Türkiye'den ekibe ve iş ortaklarına yapılan sürekli eğitim yatırımları bu güveni kazanmamızdaki en önemli etken." dedi.

Timur Turgutlu: ,"2010'a kadar ihracat gelirlerini ciromuzun yüzde 15'ine çıkarmayı hedefliyoruz."
Netsis Genel Müdür Yardımcısı Timur Turgutlu ise konuya ilişkin açıklamasında, Netsis'in en önemli misyonunun yazılım ihraç etmek olduğuna vurgu yaparak "Yurtdışı yapılanmamızda dört ayrı ülkede edindiğimiz 50 müşteri ile güçlendik. 2010 yılına kadar ihracat gelirlerini ciromuzun yüzde 15'ine çıkarmayı hedefliyoruz." dedi.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları