23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mirzalı ve Yurdusev MCTye Katıldı
29 Haziran 2011 Çarşamba 16:37

Mirzalı ve Yurdusev MCT'ye Katıldı

Volkan Mirzalı ve Banu Dumanlı Yurdusev satış becerileri, motivasyon ve koçluk becerileri gibi konulardaki uzmanlıkları ile Management Centre Türkiye kadrosuna katıldı.

Kurumsal gelişim, yönetici eğitimi ve değişim yönetimi konularında Türkiye’nin lider danışmanlık şirketi Management Centre Türkiye (MCT), yetenekli ve deneyimli danışman kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Şirkete son katılan isimler Volkan Mirzalı ve Banu Dumanlı Yurdusev oldu.

Volkan Mirzalı kimdir?
13 yılı aşkın süre Garanti Bankası’nda çalışan Volkan Mirzalı KOBİ Bankacılığında Stratejik Planlama Yönetmeni olarak satış veya hacim performansının izlenip yönlendirilmesi, performansın artırılması ve stratejik planlama gibi sorumluluk alanlarında deneyim sahibi oldu. Volkan Mirzalı’nın uzmanlık alanları arasında kurum kültürü, stratejik yönetim, değişim yönetimi, müşteri yönetimi, satış ve pazarlama, etkileme ve ikna, iletişim teknikleri, koçluk becerileri bulunuyor.

Banu Dumanlı Yurdusev kimdir?
1991 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nü, 1992 yılında da İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü Genel İşletme Bölümü’nü bitiren Banu Dumanlı Yurdusev, 1992 yılında Yapı Kredi Bankası’nda kurumsal bankacılık kariyerine adım attı. Yapı Kredi bünyesinde Türkiye’nin ilk 500 şirketi içerisinde yer alan çeşitli firmaların kurumsal müşteri temsilciliği görevini yürüten Yurdusev 2000 yılında bünyesine dahil olduğu Finansbank’ta yönetim koçluğuna odaklı çeşitli pozisyon ve projelerde görev aldı. Yaşam Koçluğu sertifikası bulunan Yurdusev’in uzmanlık alanları arasında satış becerileri, müzakere becerileri, kaliteli servis yönetimi, yönetim becerileri, yaratıcılık ve hafıza teknikleri ve fark yaratan ekipler gibi konular yer alıyor. Eğitim verdiği kuruluşlar arasında ise Finansbank, Denizbank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi Bankası, Yapı Kredi Faktoring,Tekstilbank, Oyakbank, Türkiye Ekonomi Bankası ve Efes Pilsen yer almaktadır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları