16 Nisan 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Millenicoma Yeni İş Ortakları
14 Ekim 2008 Salı 10:18

Millenicom'a Yeni İş Ortakları

Yaklaşık 50 iş ortağı başvurusu kabul edecek.

Millenicom Türkiye, bugün itibariyle 100"ü aşkın iş ortağıyla hizmet veriyor. Ancak artan müşteri sayısı ve genişleyen hizmet yelpazesi doğrultusunda her geçen gün yeni iş ortaklıklarına imza atıyor. Dağıtım kanalı yapısını büyük bir hızla genişletmeyi sürdüren Millenicom Türkiye, bu yılın sonuna dek iş ortağı sayısını 150"nin üzerine çıkarmaya hazırlanıyor. Öncelikli olarak İstanbul bölgesindeki yapılanmasına hız veren Millenicom Türkiye, bu ilimizin yanı sıra Denizli, Eskişehir, Aydın, İçel, Malatya, Balıkesir ve Kayseri"de de yeni iş ortaklıkları oluşturmaya hazırlanıyor.

Kaliteli ve yenilikçi hizmetleriyle sektörünün öncü firması olan Millenicom Türkiye, önümüzdeki dönemde birçok yeni ürün ve hizmeti kullanıma sunmayı planlıyor. Finanstan gıdaya, sağlık sektöründen lojistiğe kadar pek çok farklı alanda faaliyet gösteren 11.000"den fazla firma, Millenicom Türkiye"nin A-Tipi Ses Hizmeti"nden yararlanıyor. Millenicom Türkiye"nin sunduğu ve ülkemizin ilk Arama Bazında Operatör Seçimi hizmeti olan 1045 ise bugüne kadar 1.200.000"in üzerinde farklı kullanıcının tercihi oldu. Uygun fiyatlı ve kaliteli telekomünikasyon hizmetleri sunan Millenicom Türkiye, yeni iş ortaklarının katılımı ve uzman ekibiyle, hizmetlerini kullanıcılara birinci elden ulaştırıyor.

İlk günden itibaren iş ortaklarının yapılanmasına büyük önem verdiklerini belirten Millenicom Türkiye Satış Müdürü Serdar Tarhan şunları söyledi: "Telekomünikasyon sektöründe bireylere ve şirketlere yönelik hizmetler sunuyor, kullanıcılarımız için en yüksek katma değeri yaratıyoruz. Birlikte çalıştığımız iş ortaklarımız bizim için büyük önem taşıyor. Millenicom Türkiye ürünlerini ülkemizin dört bir yanına ulaştıran iş ortaklarımızın rekabet anlamında her zaman avantajlı olmaları gerekiyor. Müşterilerimize en ekonomik ve kaliteli hizmeti ulaştırırken, kârlı ve avantajlı bir şekilde faaliyet göstermeleri en önemli önceliklerimiz arasında yer alıyor. Çalışmalarımızı bu anlayışla yönlendiriyoruz. Ülkemizin dört bir yanında Millenicom Türkiye ürünlerini sunan iş ortaklarımızın sayısı her geçen gün artıyor. Yüksek kaliteli hizmet anlayışımız doğrultusunda özenle seçtiğimiz yeni iş ortaklarımızla büyüme ivmemizi artırarak devam edeceğiz."

Millenicom Türkiye Satış Müdürü Serdar Tarhan, öncelikli olarak İstanbul ve çevresinde yeni iş ortaklıkları oluşturmayı hedeflediklerini belirtiyor: "Sunduğumuz çözümler, şirketlerin iletişim maliyetlerini azaltıyor. Millenicom A-Tipi Ses Hizmeti"yle firmaların iletişim maliyetlerini düşürürken, verimlilik ve kârlılıklarını yükseltme anlamında önemli bir avantaj sunuyoruz. Türkiye"nin lider UMTH operatörü olarak deneyimli ve uzman ekibimizle çözümler sunuyoruz. İş dünyamızın kalbi konumundaki İstanbul"da telekomünikasyon sektörü için çok önemli fırsatlar var. İstanbul ve çevresinde yeni iş ortaklıkları oluşturacağız. Gelen talepleri değerlendiriyoruz. Özellikle 2008 sonuna dek yeni katılımlarla iş ortağı sayımızı 150"ye çıkaracağız. İstanbul"un yanı sıra diğer illerimizdeki iş ortaklığı yapılanmamız da hızla genişlemeye devam ediyor."

Millenicom Türkiye, bugüne dek kendi alanındaki pek çok yeniliği pazara ilk kez sunan firma olarak öne çıkıyor. Türkiye"yi ilk arama kartı (Alocard) ve ilk call shop ile tanıştıran Millenicom Türkiye, arama bazında operatör seçimi olan 1045 hizmetini sunan ilk alternatif operatör konumunda bulunuyor. Telekomünikasyon sektöründe ilklerin yaratıcısı olarak tanınan Millenicom Türkiye markası pazarda kalite ve güvenilirlikle özdeşleşmiş bulunuyor.

Millenicom Türkiye"nin iş ortakları arasında yer almak isteyen firmalar 0 (212) 444 10 45 numaralı telefondan iletişime geçebiliyor.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları