19 Nisan 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Microstrategy - SAP Entegrasyonu
13 Ağustos 2008 Çarşamba 11:01

Microstrategy - SAP Entegrasyonu

MicroStrategy, yeni versiyonu ile özellikle SAP kullanıcısı şirketlerin zamanı değere dönüştürme sürecini çok daha hızlandırdı.

Türkiye"de OBASE"in temsil ettiği lider iş zekası şirketi MicroStrategy, MicroStrategy 8™ yazılımının, SAP BI çözümleriyle entegrasyonunun yeni geliştirmelerle daha da güçlendirildiğini açıkladı. MicroStrategy, 18 Temmuz"da çıkan yeni versiyonu ile özellikle SAP kullanıcısı şirketlerin zamanı değere dönüştürme sürecini çok daha hızlandırdı.

Bu yeni versiyon ile gelen SAP rapor tasarım, yayınlama, yönetim ve bakım yetenekleri; MicroStrategy kullanıcılarının SAP yatırımlarından daha fazla yararlanmalarını sağlıyor. MicroStrategy, mevcut SAP BI objelerini yeniden kullanabildiği için hem içerik hem de görsel olarak çok zengin SAP raporlarının çok daha kısa sürede hazırlanmasına imkan veriyor. MicroStrategy, SAP entegrasyon çalışmalarını sürdüreceğini açıklayarak SAP Certified Integration sertifikasını yenilediğini de resmi olarak duyurdu.

SAP ve SAP Dışı Veri Kaynaklarının Entegrasyonu

MicroStrategy dashboard ve raporları; SAP ve SAP dışı veri kaynaklarının bir arada kullanılmasını sağlayarak, kurumsal performasa bütünsel bakış açısı sağlıyor. MicroStrategy, SAP"nin yüksek performanslı BAPI ara yüzünü kullanan SAP BI sertifikalı optimize MDX kodları üretiyor. Bu sayede, MicroStrategy, SAP InfoCubes ve QueryCubes"ün içinde saklı çok boyutlu modelleri, ek programlama ve veri aktarımı süreçlerine gerek duymadan, kullanıcıların kendilerinin analiz ve raporlarında kullanabilmelerini sağlıyor. SAP ve MicroStrategy iş birliğine paralel olarak kullanıcılar MicroStrategy"nin drill-anywhere özelliği sayesinde SAP BI içerisindeki her veriye erişebiliyor.

"Müşterilerimiz, MicroStrategy 8 platformunun tüm analitik gücünü, SAP BI"ın getirdiği iş süreçleri ve içeriği üzerinde çalıştırabilecek." şeklinde açıklama yapan MicroStrategy Yöneticisi Sanju Bansal: MicroStrategy"nin, SAP içinde zaten var olan bilgiyi kullandığı için rapor geliştirme süreçlerini hızlandırarak zamanı değere dönüştürme konusunda müşterilerini desteklediğini söyledi.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları