14 Mayıs 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Microsofttan Birleşik İletişim Zirvesi
22 Mart 2012 Perşembe 19:28

Microsoft'tan Birleşik İletişim Zirvesi

Microsoft, yeni nesil birleşik iletişim çözümlerini 5 Nisan tarihinde Swissotel Bosphorus’ta gerçekleşecek olan Microsoft Birleşik İletişim Zirvesi'nde tanıtacak.

Microsoft”un birleşik iletişim çözümlerinin kurumlara sağladığı faydaları İstanbul’da gerçekleştireceği Microsoft Birleşik İletişim Zirvesi’nde anlatacak. Zirvede, kurumların iletişim maliyetlerini aşağı çekerek işbirliği olanaklarını hızlandırmak için geliştirilen yeni nesil birleşik iletişim çözümleri tüm yönleriyle ele alınacak. Microsoft Exchange ve Microsoft Lync çözümleri hakkında detaylı bilgilerin paylaşılacağı etkinlikte kurumlar verimliliğini artırabilmeleri için yeni yöntemleri keşfedecek. Açılış konuşmasını Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Münir Kundakçı’nın yapacağı etkinlikte Microsoft Türkiye İş Ortakları da çeşitli sunumlar gerçekleştirecek.

Birleşik iletişim çözümlerinin kurumlara sağlayacağı avantajlarla ilgili bilişim profesyonellerini bilgilendirebilmek ve konunun uzmanlarıyla bir araya getirebilmeyi amaçladıklarını kaydeden Microsoft Türkiye İş Üretkenliği Ürün Grubundan Sorumlu Ürün Yöneticisi Atalay Aktaş, “Yapılan bazı araştırmalar günümüzde bir çalışanın günde 7 farklı iletişim aracından ortalama 51 çağrı veya mesaj aldığını gösteriyor. Bu farklı araçlardan gelen çağrıları yönetmek çalışanlar için büyük zaman kaybına yol açıyor. Öte yandan farklı konumlarda ofisleri dağınık halde bulunan kurumlardaki toplantılar için gereken seyahat masrafları ve yolda geçen zaman kaybı, kurumların kârlılığını ve verimliliğini önemli ölçüde etkiliyor. Microsoft olarak sunduğumuz yeni nesil birleşik iletişim çözümleri ile bu kayıpların önüne geçilmesini hedefliyoruz. Gerçekleştirilecek olan bu zirvede Microsoft’un birleşik iletişim çözümlerini kullanan kurumların elde ettiği avantajlar örnekler ile anlatılacak. ” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları