23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Microsoft Türkiye’nin Yeni İletişim Danışmanı
15 Haziran 2007 Cuma 10:21

Microsoft Türkiye’nin Yeni İletişim Danışmanı

Türkiye bilişim sektörünün lider kurumu Microsoft Türkiye’nin yeni iletişim danışmanlığı ortağı, Tribeca İletişim Danışmanlık oldu.

Türkiye bilişim sektörünün lider kurumu Microsoft Türkiye, yeni iletişim hizmetleri ortağı olarak, Tribeca İletişim Danışmanlık’ı seçti. 14 yıldır Türkiye’deki PR çalışmalarını Capitol Halkla İlişkiler ile yürüten Microsoft, Tribeca ile çalışmaya 1 Temmuz 2007 tarihinde başlayacak.

Bu değişim ile ilgili bilgi veren Microsoft Türkiye Pazarlama ve Ürün Gruplarından Sorumlu Genel Müdür yardımcısı Mustafa Çağan şunları söyledi: “Capitol Halkla İlişkiler ile 14 yıllık bir iş ortaklığımız oldu. Microsoft’un ve ürünlerinin bugün ülkemizde kazandığı yüksek bilinirlikte, Capitol Halkla İlişkiler’in büyük bir emeği ve katkısı oldu. Bu vesile ile, bugüne kadar tüm iletişim etkinliklerimizde Microsoft Ailesi’nin bir üyesi gibi çalışan Capitol Halkla İlişkiler’e teşekkür ediyorum. Bundan sonra, Türkiye’nin Bilişim’le kalkınması yönündeki çabalarımızı yepyeni bir heyecanla Tribeca İletişim Danışmanlık ile birlikte sürdüreceğiz.”


Tribeca İletişim Danışmanlık Hakkında

Tribeca İletişim Danışmanlık 3 Mart 1997 tarihinde kuruldu; şirketin iki kurucu ortağı bulunuyor. A. Cem İlhan Tribeca İletişim Danışmanlık’ın Genel Müdürlük görevini yürütüyor. Diğer kurucu ortak Soli Özel ise, Bilgi Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler alanında öğretim üyeliği görevini yürütmektedir.

Tribeca İletişim Danışmanlık, Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği ICCO'nun Türkiye temsilcisi İDA'nın üyesidir. İDA Türkiye’de stratejik iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler hizmetlerinin uluslararası standartlarda, yüksek nitelikli insan gücü tarafından sunulmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Tribeca İletişim Danışmanlık'ın vizyonu bilgi yönetimine odaklı bir stratejik iletişim danışmanlığı şirketi olmaktır. Bu yıl, 10’uncu kuruluş yıldönümünü kutlayan Tribeca İletişim Danışmanlık, Borusan Holding, Fortis Türkiye, Deloitte Türkiye, Tetra Pak, Microsoft, Karel, Koçtaş benzeri ulusal ve uluslararası şirketlere hizmet vermektedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları