23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Microsoft Türkiye CRM 4.0ı Tanıttı
13 Şubat 2008 Çarşamba 16:45

Microsoft Türkiye CRM 4.0'ı Tanıttı

Microsoft Türkiye, Microsoft Dynamics CRM 4.0'ı İstanbul'da tanıttı.

Microsoft Türkiye, Dynamics CRM 4.0 sürümünü Swissôtel"de düzenlenen toplantıda tanıttı. Verimlilikte artış sağlayan, işletmelere müşteri ilişkileri yönetiminde hız ve rekabet avantajı kazandıran CRM 4.0"ın bütün yönleriyle ele alındığı toplantıya Microsoft"un iş ortakları ve müşterileri katıldı.

Microsoft"un Dynamics CRM 4.0 ürünü, satış ve pazarlamada müşteri bilgilerinin kolayca takip edilmesine ve yenilenmesine olanak veriyor. Kritik kararların alınmasında kolayca iş süreçlerine entegre oluyor. Microsoft CRM"in bir başka avantajı da, farklı sektörlere uyum göstererek yöneticilerin ve çalışanların işlerini kolaylaştırması.

Toplantıda Microsoft Türkiye Pazarlama Müdürü Mustafa Çağan"ın açılış konuşmasının ardından söz alan Prof. Dr. Üstün Dökmen "Müşteriler ile kaliteli iletişim kurarak farkındalığı arttırmak" başlıklı bir sunum yaptı. Toplantıda ayrıca, Miele Türkiye"nin deneyimleri ile Yemeksepeti.com"un Microsoft Dynamics CRM 4.0 tercih nedenleri aktarıldı. Microsoft Dynamics CRM 4.0"ın yeni özellikleri lansman katılımcılarına yönelik bir uygulama ile tanıtıldı.

Microsoft Türkiye Pazarlama Müdürü Mustafa Çağan konuşmasında, daha fazla fırsat yaratmak, daha fazla satış yapmak, müşterilere daha iyi hizmet etmek ve müşteri memnuniyetini artırmanın modern iş yaşamının vazgeçilmez ilkeleri olduğunu belirterek Microsoft Dynamics CRM 4.0"ı şöyle tanıttı:

"Bu amaçlara, kullanıcıların alışık oldukları ekranlar ile rahat kullandıkları, farklı uygulama ve veritabanlarından gerekli verileri toplayıp, kendi iş yapış şekillerine göre yeniden tasarlanabilen CRM 4.0 ile ulaşmak artık çok daha kolay olacak. CRM 4.0 ölçek bağımsız, tüm firmalar için uygun, müşteri ilişkileri yönetim çözümü. Pazarlama, satış ve satış sonrası servis süreçlerini yönetmek ve verimliliğini artırmak için, alışık olunan Microsoft Office ve Microsoft Outlook ile entegre kuvvetli özellikler içeriyor."

Microsoft, CRM 4.0 ile fark yaratıyor:

Toplantıda Microsoft Dynamics CRM 4.0 ile yeni versiyonda gelen önemli özellikler olarak şunlar sıralandı:

• Benzersiz Kullanıcı Deneyimi: CRM 4.0, çalışanların ve firmaların iş yapış şekillerine ve kullanım alışkanlıklarına uyum sağlayan bir ürün. 4.0, çalışanlara en kolay ve doğal şekilde kullanmış oldukları Office ve Outlook uygulamalarına, müşteri ilişkileri fonksiyonlarını ekleme imkanı veriyor.
• Artan Etkinlik: Farklı teknoloji, uygulama ve veritabanları arasında, Microsoft Windows Workflow Foundation yardımı ile geliştirilen iş akışları ile, tüm organizasyon içindeki iş süreçleri CRM 4.0 ile yönetilir ve kontrol edilebilir hale geliyor.
• Yüksek Verimlilik: Standard iş süreçlerinin otomatik olarak CRM 4.0 tarafından yönetilmesi ile verimlilik atıyor
• Küresel Uygulamalar: Farklı dil ve para birimleri ile çalışma desteklenerek, verilerin farklı dil ve boyutlardan incelenmesi sağlanıyor.
• Seçim Özgürlüğü: CRM 4.0, sahip olduğu kod altyapısı ile, istenirse lisans sahibi olarak, istenirse kiralama modeli ile kullanılabiliyor. Kullanıcılarımız kendi ihtiyaçlarına en uygun seçeneği belirleyebiliyorlar.
• Ölçeklenebilirlik: Yeni sürümde gelştirilen çoklu kurulum, sunucu optimizasyonu, kümeleme (clustering) ve ikizleme (mirroring) özellikleri, firmalar büyürken geliştirdikleri çözümün de onlarla birlikte büyümesini destekliyor ve kolaylaştırıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları