16 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mezunlardan ODTÜ Ormanına Destek
09 Nisan 2008 Çarşamba 16:55

Mezunlardan ODTÜ Ormanı'na Destek

ODTÜ Endüstri Mühendisliği bölümü mezunları, bu kez yanan ODTÜ ormanının yeniden ağaçlandırılması için bir araya gelecek.

On yıldır ListEM adını verdikleri bir iletişim platformu üzerinden yazışan ve her ay düzenli olarak toplanan ODTÜ Endüstri Mühendisliği bölümü mezunları, bu kez yanan ODTÜ ormanının yeniden ağaçlandırılması için 15 Nisan akşamı bir araya gelecek.

ODTÜ Endüstri Mühendisliği bölümü mezunları arasında Ali Babacan, İlhan Kesici, Osman Coşkunoğlu, Cem Tüzün gibi siyasetçiler, Hasan Yılmaz, Turgut Uzer, Çağlayan Arkan gibi üst düzey yöneticiler, Ahmet Karahan, İbrahim Güngen gibi iş adamları, Cemalettin Nuri Taşcı, Adnan Dovan ve Güven Borça gibi yazar ve danışmanlar bulunuyor. Eski mezunları ve öğrencileri buluşturan grubun buluşmaları düzenli olarak her ay İstanbul"da yapılıyor.

Bu yıl yapılacak toplantıların en büyüğü ise, Nisan ayında son sınıf öğrencilerinin de katıldığı buluşma olacak. Bu kez boğazda bir teknede yapılacak olan 2008 Nisan buluşmasına, 80 öğrenci ve 150 mezunun katılması bekleniyor. Gecede, elde edilecek gelirin tamamının, yanan ODTÜ ormanının yeniden ağaçlandırılmasında kullanılacağı bir de eşya piyangosu düzenlenecek.

ListEM grubunun ortak kitabı TecrübEM ise, Mayıs ayında raflarda yerini alacak.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları