25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Metis, 3. İstanbul Çağrı Merkezi Fuarı’nda
25 Eylül 2007 Salı 10:58

Metis, 3. İstanbul Çağrı Merkezi Fuarı’nda

Metis, 3. İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı’na katılıyor. D4 numaralı standda yer alacak olan Metis, çağrı merkezine yönelik en yeni hizmetlerini tanıtacak.

CRM hizmetleri alanında Türkiye’nin en deneyimli ve güvenilir firmaları arasında yer alan Metis, 26-28 Eylül tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı Rumeli Salonu’nda yapılacak 3. İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı’na katılıyor. D4 numaralı standda yer alacak olan Metis, çağrı merkezine yönelik en yeni hizmetlerini tanıtacak.

3. İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı’nda, müşteri memnuniyetini ve sadakatini sağlamanın bir adım ötesine geçilerek, kalite ve büyüklüğün optimizasyonu, yaşam döngüsünün yönetimi, çağrı merkezinin içinde bir kültür oluşturulması gibi kavramlar üzerinde durulacak. Bu kavramlar irdelenerek çağrı merkezinden gerçek anlamda bir rekabet unsuru olarak faydalanmanın stratejileri anlatılacak.

Çağrı Merkezinde Uzmanlık
1991 yılından bu yana faaliyet gösteren Metis, çağrı merkezi alanında Türkiye’nin en hızlı büyüyen dış kaynak sağlayıcısı olarak tanınıyor. Uzman personeli ve güçlü teknolojik altyapısı ile, kontak merkezi, veri yönetimi, eğitim ve danışmanlık, pazarlama hizmetleri, lojistik hizmetler ve insan kaynakları alanında müşterilerine özel hizmetler sunuyor.

Bugün Metis Erişim Merkezi, müşterilerle ilişkileri geliştirmek ve müşteri memnuniyetini artırmak konusunda firmalara yardımcı oluyor. Bunun için, telefon, faks, e-posta gibi çeşitli kanallardan gelen her tür bilgi ve satış öncesi ürün desteği talebini eksiksiz karşılıyor.

Metis, yoğunluklu olarak bilişim sektörünün konularında lider firmalarıyla çalışıyor. Bunun dışında otomotiv, telekomünikasyon ve ilaç sektöründe de hizmet veriyor. Metis’in İstanbul ofisinde 400’ü aşkın çağrı merkezi elemanı tam zamanlı olarak çalışıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları