28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Meteksan Sistem’e Cisco Silver Partner
13 Mart 2007 Salı 13:42

Meteksan Sistem’e Cisco Silver Partner

Meteksan Sistem, gerekli tüm kriterleri karşılayarak ve uluslararası bağımsız denetleme süreçlerini başarıyla tamamlayarak, Cisco Systems Silver Partner unvanını almaya hak kazandı.

Meteksan Sistem, Cisco Systems ile sürdürdüğü iş ortaklığında yeni bir başarıya imza attı. Mühendis, satış ekibi profili, destek, uzmanlaşma, sertifikasyon ve müşteri memnuniyeti gibi kriterleri başarıyla karşılayan Meteksan, Cisco Systems Silver Certification aldı. Böylece, Cisco ürün ve çözümlerini doğrudan ithal etmenin yanı sıra Türkiye"de satma, kurma ve destekleme yetkisine sahip oldu.

Meteksan Sistem, Silver Partner statüsü alarak Türkiye"de Cisco"nun birkaç kritik iş ortağından biri haline geldi. Ayrıca, Cisco"nun dünya çapındaki Web sitesinde bulunan Partner Locator"da Silver Certified Partner sıfatıyla yer almaya başladı.

Cisco İş Ortağı Sertifikasyon Programı, Meteksan Sistem"e, Cisco iletişim ağı çözümlerini satma, uygulama ve desteklemede uzmanlaşmak için gerekli kaynakları sağlıyor. Meteksan Sistem, Silver Certification ile, çok iyi iletişim ağı bilgisine ve destek yeteneklerine sahip olduğu konusunda müşterilerine güvence veriyor.

Meteksan Sistem Genel Müdürü Bülent Tellioğlu, sertifikasyon programının amacının, kanal iş ortağı uzmanlığı oluşturmak olduğunu; Silver Certification alan bir ortağın, iletişim ağı bilgisi ve müşteri hizmetleri bakımından farklı bir konumda tutulduğunu söyledi.

Cisco Kanal Müdürü Kaan Peker ise Meteksan Sistem"in, Cisco"nun tamamen yetkinlik ve yatırım üzerine kurulu iş ortağı dünyasına çok iddialı bir düzeyden giriş yaptığını belirtiyor ve şöyle devam ediyor: "Bizim için 2007'deki en güzel iş ortağı gelişmelerinden biri. Bununla beraber, şunu da belirtmek isterim ki, bu süreç, 1 yıldan uzun süren ve Meteksan Sistem içinde tam bir takım çalışmasıyla başarılmış ve yönetilmiş bir süreç. Cisco'nun özellikle Silver ve Gold gibi sertifikasyon programları, iş ortaklarımızın yatırım yapmaya başlamalarından sonra en erken 6 ay içinde cevap vermeye başlayan çok etraflı ve geniş içerikli sertifikasyon programlarıdır. Meteksan Sistem'i yatırım kararlılığı ve sürece olan inancı için kutluyorum."

Cisco İş Ortağı Sertifikasyon Programı kapsamında, dünya standartlarında teknik eğitim ve satış eğitimi veriliyor. Ayrıca, iletişim ağı uzmanlığı ve destek kabiliyetlerine yönelik belli standartlar korunarak, sektördeki en iyi destek hizmetinin tutarlı bir biçimde sunulması sağlanıyor.

Cisco sertifikalı iş ortakları, program sayesinde başka avantajlardan da yararlanabiliyorlar. Örneğin, potansiyel müşterilerin onları bulmalarını kolaylaştıran Cisco Partner Locator"da yer alıyorlar; eğitim bilgilerinin, pazarlama ve satış araçlarının, olay ve seminer bilgilerinin bulunduğu Cisco Web sitelerine şifreyle ulaşabiliyorlar; Cisco teknik destek ekiplerine ve ürün bilgilerine daha fazla erişim imkanına sahip oluyorlar.


Meteksan Bilişim Grubu Hakkında

Meteksan Bilişim Grubu, Bilkent Holding bünyesindeki bilişim şirketlerinden oluşmaktadır. Bugün 5 ülkede 1.200"ü aşkın çalışanla hizmet veren grubun 2005 yılı cirosu 377 milyon ABD Doları"dır. 650"yi aşkın çalışanı ve 33 ofisi ile ülke genelinde hizmet veren Meteksan Sistem ve Bilgisayar Teknolojileri A.Ş., Türkiye"nin lider sistem entegratörü firmasıdır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları