22 Haziran 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Meteksan Sistem Sepura İle Anlaştı
10 Temmuz 2007 Salı 10:58

Meteksan Sistem Sepura İle Anlaştı

Meteksan Sistem ve Sepura, TETRA telsiz iletişimi hizmetlerinin Türkiye pazarına sunulması için işbirliği yapıyor.

Türkiye"nin öncü sistem entegratörü Meteksan Sistem, dünyanın en büyük ikinci TETRA telsiz firması Sepura ile iş ortaklığı anlaşması imzaladı. Meteksan Sistem, özellikle kamu ve savunma sektörlerindeki bilgi ve tecrübesi ile Sepura"nın kendi konusundaki uzmanlığını birleştirip, TETRA telsiz iletişimi hizmetlerini en kaliteli şekilde müşterilerine sunmayı hedefliyor.

Merkezi İngiltere"de bulunan Sepura, standart ve özel TETRA ürünlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ve 200"ü aşan personeli ile bulundurduğu TETRA odaklı bilgi ve tecrübesini, Türkiye"deki TETRA pazarına Meteksan Sistem ile sunacak.

80 ülkede 600"den fazla kuruma hizmet veren Sepura, özellikle güvenlik, ulaşım ve savunma sektörlerindeki yoğun iletişim ve zorlu çevre koşullarına uygun hizmet veriyor. Müşterileri arasında itfaiye, ambulans, polis, askeriye ve ulaşım kurumları bulunan Sepura, %100 TETRA odaklı çalışıyor; bu konuda Ar-Ge faaliyetlerini yoğun olarak sürdürüyor ve Ar-Ge"ye büyük yatırımlar yapıyor.

Meteksan Sistem"in TETRA konusunda yaptığı ortaklıkta ön planda bulundurduğu kriterlerden biri de konuya odaklılık ve sistemlerin her türlü TETRA ve kamu güvenliği ağ yapısı ile uyumlu çalışabilmesi oldu. Sepura"nın telsiz ürünlerinin, TETRA"nın yanı sıra O2 Airwave, ASTRID, OTELink, VIRVE, RESCAT ve C2000 sistemleriyle de uyumlu çalışması, bu konuda firmanın dünyanın en iyi ilk 5 TETRA firması arasında olmasını sağlıyor.

TETRA MoU ve ETSI TETRA Komitesi üyesi olan Sepura, kamu sektöründe İngiltere Polisi"nin ana tedarikçisi olduğu gibi, savunma sektöründe Amerika Savunma Bakanlığı, İngiltere, Norveç ve Yunan ordusu ile özel sektörde Rus Demiryolları, Air France, Umman Petrol Geliştirme, Suudi Elektrik Şirketi, Çin Işıklandırma ve Atina Olimpiyat Stadı ile Madrid Santiago Bernabeu Stadyumu"nda kullanılıyor.

Sepura telsizleri, şu özelliklere sahip bulunuyor:
• Uçtan uça en yüksek güvenlik derecesiyle şifrelendirme
• Dünyanın en doğru bilgisini veren ödüllü dahili GPS sistemi
• 10W ile güçlü dahili araç telsiz sistemi
• Kolay kullanımlı ve kolay programlanabilir yapı
• Standart 3 yıl (5 yıla kadar uzatılabilen) garanti

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları