28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mesajları Dinlemek Ücretsiz
04 Şubat 2011 Cuma 14:05

Mesajları Dinlemek Ücretsiz

Türk Telekom'da standart mesaj kutusu ve bırakılan mesajların dinlenmesi ücretsiz.

Türk Telekom, internetteki bazı paylaşım sitelerinde kendisi ile ilgili olarak dolaşan iddialara karşın bir açıklama yaptı. Türk Telekom"un tüm basın organlarına gönderdiği açıklama metni şöyle:
"Türkiye"nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom"un faaliyetleri, ürün ve hizmetleri ile ilgili son günlerde internette, bazı sosyal paylaşım sitelerinde, karalama amaçlı asılsız iddiaların yer aldığı görülmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetler ile ilgili iddialar gerçekleri yansıtmamaktadır. Telefon 4 kere çaldıktan sonra devreye girdiği belirtilen mesaj hizmeti ile ilgili tahsil edildiği kaydedilen 5TL'lik bir ücret söz konusu değildir.

Standart mesaj kutusu ve bırakılan mesajların dinlenmesi ücretsizdir. Sinyal sesinden sonra mesaj bırakan kullanıcılar ise kendi tarifeleri üzerinden mesaj bıraktıkları numarayı arama bedelinden ücretlendirilmektedir. 118 bilinmeyen numaralar servisi bugün 11811 ve Türk Telekom Grubu şirketi AssissTT tarafından sunulan 11818 numaraları ile birlikte çeşitli şirketler tarafından 118 XX şeklindeki değişik son 2 haneli numaralar ile sunulmaktadır. Bu hizmet ile ilgili verilen süre ve fiyat bilgileri de gerçekleri yansıtmamaktadır.

Türk Telekom her zaman katma değerli ürün ve hizmetlerini müşterilerine en ucuz fiyat ve avantajlı koşullarda sunma gayreti içinde olmuş, bugüne kadar bu amaçla birçok yenilikçi uygulama ve kampanya hayata geçirmiştir. Halen hizmetleri ile 16,1 milyon sabit hat ve 6,5 milyon ADSL hattı (toptan) müşterisinin hayatına değer katan Türk Telekom, altyapısına ve ileri teknolojiye yaptığı sürekli yatırımlarla sektördeki öncü konumunu her geçen gün güçlendirmektedir.

81 ilde 27 bini aşkın çalışanı ile Türkiye"nin en fazla istihdam sağlayan şirketlerinden biri olarak Türk Telekom, internette, sosyal paylaşım sitelerinde kasıtlı olarak yayılan karalama amaçlı elektronik posta ve iddialar ile ilgili her türlü yasal hakkını kullanacaktır.

Bu arada, tüketicilerin internette Türk Telekom ile ilgili yayılan asılsız iddialar konusunda hassasiyet göstermeleri ve okudukları her bilgiye itibar etmemeleri önem taşımaktadır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları