24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mercer College 2012 Dönemi Başlıyor
15 Şubat 2012 Çarşamba 10:01

Mercer College 2012 Dönemi Başlıyor

Mercer, Türkiye’de de büyük ilgi görmeye devam eden eğitim programı Mercer College ile eğitimlerine yeni dönemde de devam edecek.

Tüm dünyada gerçekleştirdiği yıllık ortalama 700 araştırması ile adından sıkça söz ettiren insan kaynakları danışmanlık şirketi Mercer, orta-üst düzey yöneticiler ve insan kaynakları profesyonellerine yönelik yürüttüğü eğitim programlarına yeni dönemde de devam ediyor. Mercer College, 2012 yılında da tüm dünyada büyük ilgi görmeye devam eden eğitim programlarına yeni eğitimler de ekleyerek Türkiye’de 6 ayrı eğitim düzenleyecek.

Mercer College, Mart sonu itibariyle insan kaynakları ajandalarında öncelikli yeri olan insan kaynakları trendleri, performans yönetimi, etkin ücret yönetimi ve yan haklar, yeni İK stratejileri ve İK dönüşümü, üst düzey ücretlendirme ve yetenek yönetimi konularına programında yer verecek.

Yöneticilerin ve insan kaynakları profesyonellerinin kişisel ve yönetsel becerilerini geliştirmeye yönelik hazırlanan Mercer College programları, hâlihazırda Asya Pasifik, Avustralya ve Orta Doğu’da, 2009 yılından bu yana da Türkiye’de insan kaynağının tüm alanlarını kapsayan eğitimlerini sunuyor.


Mercer College’dan şirketlere özel eğitim
Mercer Türkiye Yönetici Ortağı Sibel Yücesan, “Bugüne kadar Türkiye’de 120 firmadan 300’e yakın insan kaynakları profesyoneli Mercer College genel eğitimlerine katıldı. Mercer College’ın en büyük özelliklerinden biri Mercer’ın dünyada sahip olduğu bilgiyi lokal ortama aktarabilmesi.

Danışmanların uzmanlık dereceleri, vaka çalışmalarıyla yarattıkları platformlar eğitimler sırasında katılımcıların birbirlerinden öğrenmeleri için iyi bir fırsat yaratıyor. Ayrıca Mercer College programı şirketlere özel olarak da yeniden tasarlanabiliyor. Şirkete özel eğitimler; piyasa dinamikleri, firma stratejisi, hedefleri ve insan kaynakları politikaları göz önünde bulundurularak hazırlanıyor” açıklamasını yaptı.


Eğitimden sonra katılımcılara koçluk eğitimi seansı
Mercer Yönetici Ortağı Sibel Yücesan, “Eğitimlerden sonra genelde katılımcıların en zorluk çektikleri alan uygulama alanları. Mercer College’a yeni konuların haricinde eklenen başka bir farklılık da eğitimlerden sonra birer saatlik koçluk eğitimi seanslarının düzenlenmesi. Birer saatlik koçluk ile katılımcıların bilgi ve becerisinin ne derecede işe aktarabildiğini gözlemliyor, onlara belirli noktalarda destek oluyor ve kendi eğitimlerimizi de geliştirme fırsatı buluyoruz” dedi.


MERCER COLLEGE TÜRKİYE 2012 EĞİTİMLERİ

• İnsan Kaynakları Yönetiminde Güncel Uygulamalar ve Trendler, 27 Mart 2012
• Performans Yönetimi, 6 Nisan 2012
• Etkin Ücret Yönetimi ve Yan Haklar, 8 - 9 Mayıs 2012
• Yeni İnsan Kaynakları Stratejileri ve İK Dönüşümü, 12 Eylül 2012
• Üst Düzey Ücretlendirme, 11 Ekim 2012
• Yetenek Yönetimi, 9 Kasım 2012
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları