16 Nisan 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mercedes-Benz Türk, Hayatın Ritmine Uydu
03 Ocak 2012 Salı 23:50

Mercedes-Benz Türk, Hayatın Ritmine Uydu

Mercedes-Benz Türk çalışanları, FENOMEN Orkestra’sıyla kişisel eğitim ve iletişime farklı bir pencereden baktı.

FENOMEN Prodüksiyon ve Organizasyon’un Mercedes-Benz Türk’le gerçekleştirdiği iletişim konulu konferansla şirketin çalışanları hem eğlendi hem de bugüne kadar hiç izlemedikleri bir formatta bilgi edinerek motivasyonlarını en üst seviyeye çıkardı. Konferansın sonunda FENOMEN Orkestrası’yla gerçekleştirilen Hayatın Ritmi performansıyla da çalışanların gelişimine katkı sağlamak amacıyla oluşturulan mesajlar pekiştirildi.
Mercedes-Benz Türk çalışanları için hazırlanan Konferans ve Hayatın Ritmi, FENOMEN Prodüksiyon’un ortağı olan eğitim danışmanı, senarist/yönetmen ve oyuncu Mehmet Auf’un yönetimiyle gerçekleştirildi.

Müzik ve rol yetenekleriyle takım çalışmasına özendiriyorlar
Hayatın Ritmi performansını gerçekleştiren FENOMEN Orkestrası; şef Erdem Polat’ın liderliğinde, rol yeteneği de olan, deneyimli ve özel yetenek sahibi müzisyenlerden oluşan bir ekip. Orkestra üyelerinin aralarındaki ilişkiden yola çıkılarak; takım çalışması ve biz bilinci, iletişim, ikna etme, başarı ve çözüm odaklılık, değerler, etik anlayış, profesyonellik, şikayet yaklaşımı gibi çok geniş bir yelpazedeki çeşitli konular uzman bir eğitmen/ sunucu ve orkestra üyelerinin mizansenleri ile sunuluyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları