25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Memduh Boydaka Fahri Başkonsolosluk
01 Aralık 2010 Çarşamba 17:55

Memduh Boydak'a Fahri Başkonsolosluk

Türkiye'de Japon Yılı kapanış töreninde Japonya Ankara Büyükelçisi Nobuaki Tanaka, Japonya Kayseri Fahri Başkonsolosu olan Boydak Holding CEO'su Memduh Boydak'ı konuklara takdim etti.

Türkiye ve Japonya arasında kültür-turizm başta olmak üzere ekonomi ve siyasi alanlarda güçlü işbirlikleri için önemli adımlar atılmasına imkan sağlayan "2010 Türkiye"de Japon Yılı", 26 Kasım 2010 tarihinde İstanbul"da yapılan kapanış töreniyle sona erdi. Törende Japonya Ankara Büyükelçisi Nobuaki Tanaka, 1 Eylül 2010 tarihi itibariyle Japonya Kayseri Fahri Başkonsolosu olan Boydak Holding CEO"su Memduh Boydak"ı konuklara takdim etti.

Japonya Kayseri Fahri Başkonsolosu unvanını alan Boydak Holding CEO"su Memduh Boydak, bu görevin kendisine verilmesinden ötürü başta Japonya Ankara Büyükelçisi Nobuaki Tanaka olmak üzere tüm yetkililere teşekkür etti.

Törende bir konuşma yapan Memduh Boydak; Bu fahri konsolosluk görevinden ötürü büyük gurur ve mutluluk duyduğunu ve Japonya ile Türkiye arasındaki ticaret, sosyal ve kültürel ilişkilerin geliştirilmesi ve güçlendirilmesi için üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapacağını dile getirdi. Boydak ayrıca; "2010 Türkiye"de Japon Yılı" iki ülke ilişkilerinin gelişmesine çok önemli çok güzel katkılar sağladı, ümit ediyorum ki ilerleyen dönemde Japonya ile hem ekonomik hem de sosyal ilişkilerimiz daha da gelişecektir. Ve dilerim ki Japonya Kayseri Fahri Başkonsolosluğu iki ülke arasındaki ilişkileri geliştirmede rol alacaktır" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları