26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Megafon’dan Girişimcilere Eğitim
21 Ekim 2007 Pazar 11:33

Megafon’dan Girişimcilere Eğitim

Megafon Canlı Toplantı Merkezi ve BNGV 11-12 Kasım tarihlerinde girişimcilere yönelik “İş Bulmak ve İş Kurmak” konulu eğitim düzenliyor.

Megafon Canlı Toplantı Merkezi ve BNGV iş birliği ile gerçekleşecek olan girişimcilere yönelik İş Bulmak ve İş Kurmak konulu eğitim 11 - 12 Kasım 2007 tarihlerinde Tınaz Titiz tarafından verilecek.

İstanbul’da MEGAFON Canlı Toplantı Merkezi'nde toplanacak gruba, anlatımlarınızı yaparken, İstanbul dışında olan katılımcılarınızda, isterseniz televizyondan TÜRKSAT 2A uydusu ve D - SMART ile canlı yayınla, isterseniz Internet üzerinden şifreli 3.000 noktaya kadar ya da şifresiz yayın ile tüm yurt genelindeki hatta yurt dışındaki noktalarınıza aynı anda sunum yapabilirsiniz. Anında simültane tercüme ile yabancı firmalarınıza aktarım yapma imkanı da mümkün. Basın toplantılarınıza davet edeceğiniz gazetecilerin haberlerini anında yayın gruplarına geçmesini sağlamak adına teknik donanımlı bir basın odası da mevcut. Toplantılarınızda size yardımcı olmak üzere deneyimli, eğitimli toplantı asistanları bulunmaktadır. Toplantı aralarında misafirlerinize sunabileceğiniz alternatifli catering hizmetini de atlamamak gerekir. Üstelik trafik sorununu düşününce, MEGAFON Canlı Toplantı Merkezi konum itibari ile E-5 ve E-6 üzerinde, sahil yolu bağlantılı, Atatürk Havalimanı karşısında yer alması ile de ulaşım sorunu olmayan bir noktadadır.

MEGAFON’un misyonu gereği, eğitimler için de toplanacağız. MEGAFON eğitimleri, sizleri yoğun iş temposunun dışına alıp yarım günlük, kendinizi konumlandırmak istediğiniz noktaya ulaşımınızda yardımcı olacak şekilde planlandı. Eğitimci kadromuzda bazen bir akademisyen, bazen bir sanatçı, bir şampiyon ya da belki bir dönemin başbakanı yer alacaktır. İlk eğitimimizi 11-12 Kasım 2007 tarihlerinde 2 tam gün olarak, MEGAFON Canlı Toplantı Merkezi'mizde Beyaz Nokta Gelişim Vakfı ile birlikte vermekteyiz. Eğitim konumuz İstihdam Amaçlı Hızlı Dönüşüm Kampı & İş Bulmak ve Kurmak. Eğitimi de eski bakanlarımızdan Tınaz Titiz verecektir. İş bulmak, iş kurmak isteyenleri, üniversite mezunlarını, son sınıf öğrencilerini, işinden memnun olmayanları bu eğitime bekliyoruz.

MEGAFON Canlı Toplantı Merkezi'nin sunduğu bu geniş imkanlar eşliğinde, tek bir noktadan yapılan sunumlarla, ülkenizin her köşesine ve dünyaya açılabilen geniş kapsamlı bir hizmet ağı sunmakta. MEGAFON, bayi toplantılarınız, ürün tanıtımlarınız, basın toplantılarınız ve eğitimleriniz için sizlere kapılarını sonuna kadar açıyor, sınırsız hizmet anlayışıyla siz değerli firmalarımızın MEGAFON Canlı Toplantı Merkezimize davet ediyoruz. Artık fuzuli işlerle uğraşmaya, sınırlarını aşamayan toplantılara ve sıradan hizmetlere son.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları