20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mega Yazılımdan Mega Bulvar
24 Temmuz 2007 Salı 14:51

Mega Yazılım'dan Mega Bulvar

Mega Yazılım, mevcut ve potansiyel müşterileri ile Internet üzerinden de iş yapmak isteyen firmalar için MegaBulvar.com'ı geliştirdi.

İş dünyasının ihtiyaçları doğrultusunda, sektördeki tecrübesi ile sürekli yeni projelere imza atan Mega Yazılım, Internet'te dinamik şube açmak, firma ve ürün tanıtımı ve pazarlamasına katkıda bulunmak, mevcut ve potansiyel müşterileri ile Internet üzerinden de iş yapmak isteyen firmalar için MegaBulvar.com"u hayata geçirdi...

Bir sanal ticaret merkezi olan Mega Bulvar, müşterilerine kolay ve hızlı ulaşmak isteyen firmalara yeni bir alternatif sunuyor. Sabit şubelere harcanan giderleri ve Internet sitelerinin bir çoğunun ortaya koyduğu tek taraflı iletişimi ortadan kaldıran Mega Bulvar, birçok avantaj içeriyor.

Firmaların kurum, ürün bilgilerini kolayca girebildikleri ve güncelleyebildikleri portal, her sektörden kurum ve ürünleri içermesi ile alıcıların sık uğradığı ticaret merkezlerinden biri olmaya aday.

MegaBulvar portalı; genel ticari firmaların kurum bilgilerini ve ürünlerini sergilemesi, ara-bul işlemleri yapılması, ziyaretçilerin satın alma bilgilerini gönderebilmesi ve bu bilgilerin portal üyelerine iletilmesi gibi birçok imkan sunuyor.

Üyelik sistemi ile işleyen Mega Bulvar ayrıca üye firmalara, seri ilanlar bölümüne bedelsiz ilan verebilme imkanı da sunuyor. Sanal Ticaret merkezinin, içerik ve hizmetleri sürekli geliştirilerek arttırılacak ve cazibe merkezi haline getirilecek.

Üye firmalar ayrıca, kendi yönetici-admin ekranında yer alan parametreler ile stok bilgilerini (fiyat, özellikler v.b.) takip edebilecek, tüm bilgilerini tek tuşla kolayca değiştirip güncel tutabilecekler. Firmalar istekleri doğrultusunda, bir ana dağıtıcının ortak fiyat listelerini de kullanabilecekler.

Ayrıca Mega Bulvar"da alınmış bağımsız bir web adının, bağımsız sayfa açmış şekliyle Host edilmesi de sağlanacak.

Ayrıntılı bilgi için www.megayaz.com.tr

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları