08 Mayıs 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Meet the BlackBerry PlayBook İstanbulda
17 Haziran 2011 Cuma 12:54

Meet the BlackBerry PlayBook İstanbul'da

Research In Motion (RIM), Meet the BlackBerry PlayBook etkinliğinin İstanbul ayağını 21 Haziran 2011 Salı günü Mövenpick Hotel'de Türk uygulama geliştiriciler için gerçekleştiriyor.

Geçtiğimiz haftalarda Adobe Creative Future İstanbul Etkinliği ile sektör profesyonellerinin karşısına çıkan BlackBerry PlayBook bu kez de Meet the BlackBerry PlayBook etkinliği ile Türkiye"deki uygulama geliştiriciler ile bir araya geliyor.

Mövenpick Hotel"de yarım gün sürecek olan etkinlik, RIM Türkiye Yönetici Direktörü Alexandra Zagury"nin açılış konuşmasının ardından RIM BlackBerry PlayBook ekibinin sunumuyla İş ve Teknoloji olmak üzere iki farklı paralel oturum ile devam edecek. Türk uygulama geliştiricilerin yakından inceleme fırsatı bulacağı BlackBerry PlayBook tableti hakkındaki sunum ve konuşmaların yanı sıra sorular da BlackBerry Teknik ekibi tarafından cevaplanacak.

İş Oturumu"nda BlackBerry Uygulama Dünyası ve Gelir Elde Etme Stratejileri, Kurumsal Dünyada BlackBerry Playbook Tableti ve Multiscreen Stratejinize BlackBerry Çözümlerini Entegre Edin konu başlıkları; Teknoloji Oturumu"nda ise Daha iyi BlackBerry PlayBook Uygulamaları Tasarlamak,"BlackBerry® WebWorks™ Uygulamaları Geliştirmek ve BlackBerry Geliştirici Yol Haritası başlıkları BlackBerry PlayBook Ekibi ve yetkilileri tarafından ele alınacak.

Meet the BlackBerry PlayBook etkinliğinin İstanbul"da da gerçekleşecek olmasının Türk uygulama geliştiriciler için büyük bir fırsat olduğunu belirten Alexandra Zagury: "BlackBerry PlayBook uygulama geliştiriciler için en geniş ve derin platformlardan biri. Türk uygulama geliştiriciler bu etkinlikle BlackBerry PlayBook"u daha yakından tanıma fırsatı bulacak. Tüm uygulama geliştiricileri BlackBerry"nin yeni dünyasını, BlackBerry PlayBook"un özelliklerini ve yeteneğini keşfetmeye davet ediyoruz" dedi.

Meet the BlackBerry PlayBook etkinliğinin yanı sıra RIM, Türkiye"deki uygulama geliştiriciler için farklı fırsatlar da sunuyor. 2011 BlackBerry Developer Challenge yarışması ile toplam 3 milyon Dolar değerinde ödül dağıtacak olan RIM, BlackBerry PlayBook ve BlackBerry 6 için geliştirilen En Yaratıcı WebWorks™ uygulaması yarışmasına Türkiye"deki uygulama geliştiricilerin de katılımını bekliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları