24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Medyasofttan Eğitim Kampanyası
29 Nisan 2009 Çarşamba 10:17

Medyasoft'tan Eğitim Kampanyası

Medyasoft, SAP Türkiye'nin İş Ortakları işbirliği ile kendine yatırım yapmak isteyen gençlere staj imkanlı danışmanlık eğitimleri başlattı.

SAP Yetkili Eğitim Merkezi olan New Horizons-Medyasoft, SAP Partnerleri işbirliği ile kendine yatırım yapmak isteyen gençlere kariyer imkânı sağlıyor. Bu eğitim programı özellikle içinde bulunduğumuz kriz döneminde gerek kendine gerekse çalışanlara yatırım yapmak isteyen birey ve kurumlar için bir fırsat yaratmayı amaçlıyor.

SAP Türkiye İş Ortağı olan Detaysoft, Datateknik, IBSS ve Anadolu Bilişim Hizmetleri ile birlikte, SAP"nin FI (Financial Accounting), ABAP (Advanced Business Application Programming), HR (Human Resources), MM (Material Management) ve BW (Business Warehouse) modülleri için SAP danışmanları yetiştirilecek. Eğitim sonrasında adaylar, 2 ay süreli staj programına alınacak. Staj sonrasında, uygun adaylar, belirtilen SAP iş ortaklarında çalışma fırsatı yakalayabilecek.

New Horizons-Medyasoft Türkiye Eğitim Müdürü Hayrettin Üçüncü, "FI (Financial Accounting), ABAP (Advanced Business Application Programming), HR (Human Resources), MM (Material Management), BW (Business Warehouse) modülleri için verilecek eğitimler ile birlikte adaylara dünyanın en büyük elektronik sözlüğü olan Babylon için 3 aylık üyelik hediye edeceklerini ve tüm adaylara www.jobula.com aracılığı ile kariyer destek hizmeti verileceğini belirtti.

SAP Türkiye Eğitim Müdürü Nilgün Özkasap ise özellikle kriz döneminde eğitim yatırımının bireyler ve aynı zamanda kurumlar için rekabet avantajı yaratacağını,, bu ve benzer eğitim projelerinin sektöre sertifikalı yeni danışmanlar kazandırmayı hedeflediğini belirtti. Bu proje kapsamında Akademi eğitimi sonrasında başarı gösteren katılımcıların SAP"nin İş ortakları tarafından sağlanacak staj süresince öğrendiklerini hayata geçirmeleri ve pratik yapma fırsatı bulmaları son derece önemlidir.

Mayıs ile Temmuz ayları döneminde gerçekleştirilecek olan eğitime Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, İktisat, Matematik, İstatistik, Enformatik bölümlerini 2009 yılı yaz döneminde bitirecek olan öğrenciler ve daha önce mezun olmuş adaylar katılabiliyor.

Eğitim programı ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için www.medyasoft.com.tr/SAP adresini ziyaret edebilir, ya da 0 (212) 273 02 02 no"yu arayabilirsiniz.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları