23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Medyaevine Yeni Müşteri
03 Temmuz 2008 Perşembe 10:28

Medyaevi'ne Yeni Müşteri

Medyaevi Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş ile Digicom'a iletişim faaliyetleri alanında hizmet vermeye başladı.

Medyaevi İletişim, Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan teknoloji ürünlerini en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesi ile tüketicilere sunmayı amaçlayan teknoloji perakende zinciri Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. ile 1995 yılında kurulan ve Pioneer, Sansui gibi dünyanın elektronik devlerinin Türkiye temsilciliğini sürdüren Digicom"a kurumsal iletişim, lider iletişimi, pazarlama iletişimi, medya ilişkileri, konu yönetimi ve kriz iletişimi yönetimi alanlarında hizmet verecek.

2000 yılında 5 mağaza ile faaliyete başlayan Teknosa, bugün Türkiye"nin 57 ilinde 230"un üzerinde mağazasıyla hizmet veriyor. Bu özelliği ile Teknosa, mağaza adedi ve bulunduğu il sayısı bakımından Türkiye"de bir ilki temsil ediyor. Yedi yıl gibi kısa bir zamanda istikrarlı bir şekilde büyüyen Teknosa, yaygınlığı, hizmet kalitesi, güvenilirliği, hızı ve ürün çeşitliliği sayesinde Türkiye"nin en yaygın teknoloji perakendecisi konumunda.

Digicom ise, halen Pioneer ve Sansui markalarının Türkiye distribütörü olmakla birlikte, Türkiye genelinde 1200'ü aşkın bayisi, 65 Showroom"u ve 350"yi aşkın teknik servis istasyonu ile hizmet veriyor. Ayrıca, Bulgaristan"da Pioneer ve Kenwood markalarının da distribütörlüğünü yapıyor.

Sektörde 11. yılına giren Medyaevi İletişim, her biri alanında uzman 38 çalışanı ile yüksek kalite standartlarıyla Türkiye"nin ve dünyanın lider kuruluşlarına iletişim danışmanlığı hizmeti veriyor.

Medyaevi İletişim"in hizmet sunduğu kuruluşlar şöyle: Akbank, Altınyıldız Fabrika, Altınyıldız Que, Atasay, Başak Groupama Emeklilik, Başak Groupama Sigorta, Emaar Turkey, Hafele Türkiye, Max Factor, OLAY, Petder, Procter & Gamble, P&G Beauty, Shell Türkiye, Shell & Turcas, Sabancı Üniversitesi, Şavk Elektrik, Tekfen Holding, TNT Ekspres, The Marmara Otelleri, Turquality, Volvo Cars Türkiye.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları