05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Medyada Kalite Masaya Yatırılıyor
11 Kasım 2007 Pazar 13:54

Medyada Kalite Masaya Yatırılıyor

16 Kalite Kongresi kapsamında düzenlenecek Medyanın Kurumsal Sosyal Sorumluluğu başlıklı oturumda medyada kalite değerlendirilecek.,

16. Kalite Konferansı Başlıyor


SHOW TV’nin de iletişim sponsorları arasında yer aladığı Küresel Rekabet ve Dünya Vatandaşlığı ana temasıyla düzenlenecek 16 Kalite Kongresi, bu yıl 12-14 Kasım 2007 tarihlerinde Lütfi Kırdar’da gerçekleştirilecek.

Kogrenin bu yıl ki konuşmacıları arasında Nobel Barış Ödülü sahibi, Birleşmiş Milletler Eski Genel Sekreteri Kofi Annan, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Başkanı Kemal Derviş ve TNT Dünya CEO’su Peter Bakker’ın yanı sıra iş ve bilim dünyasından çok sayıda değerli kanaat önderi bulunuyor.

Konferans kapsamında 13 Kasım 2007, Salı günü saat 11:30'da Oturum Başkanlığını Show TV Ana Haber Sunucusu ve Editörü Defne Samyeli yapacağı Show TV Genel Müdürü Saner Ayar, Show TV Etik Kurulu Başkanı ve Baltaş&Baltaş Danışmanlık Genel Müdürü Prof. Dr. Acar Baltaş, Koç Holding ve TİAK Başkanı Hakan Gören, gazeteci Mehmet Barlas, yapımcı Osman Sınav ve RTÜK yönetim kurulu üyesi Dr. Davut Dursun’un konuşmacı olarak katılacağı Medyanın Kurumsal Sosyal Sorumluluğu başlıklı oturumda medyada kalite konuşulacak.Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları