23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Medianova, Deloitte Teknoloji Fast50de
22 Kasım 2011 Salı 16:32

Medianova, Deloitte Teknoloji Fast50'de

Cirosu son beş yıl içinde yüzde 2 bin 637’lik artış kaydeden Medianova, Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini belirleyen Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nda beşinci sırada yer aldı.

Küresel çapta “streaming” ve bulut bilişim çözümleri sunan Medianova, Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini belirleyen “Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2011 Programı”nda beşinci sırada yer alma başarısı gösterdi.


Medianova, 2006-2011 yılları arasında kaydettiği yüzde 2 bin 637’lik ciro artışı ile son beş yılda satış gelirlerini en hızlı artıran 50 teknoloji şirketi arasına girdi. Medianova bu başarısıyla Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin belirlendiği Deloitte Technology Fast500 EMEA Programı için de değerlendirilmeye hak kazandı.


Binlerce teknoloji şirketinin bulunduğu Türkiye’de ilk beşte yer almanın gurur verici olduğunu söyleyen Medianova CEO’su Serkan Sevim, “Medianova’nın hızlı büyümesinin bu derece önemli bir ödülle taçlandırılmasından mutluluk duyuyoruz. İthalata dayalı Türkiye ekonomisinin yanında Türk mühendislerin geliştirdiği teknolojiler ile altyapı hizmeti veren ve hatta ihraç eden bir şirketin CEO’su olarak başarımızda büyük pay sahibi olan tüm ekibimize, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize bize olan güvenleri için teşekkür ediyorum. Bir teknoloji şirketi olarak, tıpkı teknolojinin kendisi gibi, biz de kendimizi ve hizmetlerimizi güncel gelişmeler doğrultusunda sürekli Ar-Ge yaparak yeniliyoruz. Uluslararası arenada yaptığımız işbirlikleriyle sadece hızlı değil aynı zamanda global arenada da sağlıklı ve rekabetçi bir büyüme kaydediyoruz. Önümüzdeki günlerde sonuçları açıklanacak Deloitte Technology Fast500 EMEA Programı’nda da iyi bir sonuç alacağımıza inanıyorum. Medianova olarak bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da en iyi çözümleri sunmaya devam edeceğiz.”

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları